Wpis z mikrobloga

@koziol87: bo mirko jest w tej sprawie tak obiektywne :D jestem za jkm, ale przeciętny widz z jego wypowiedzi wywnioskuje tylko to ze nie umie się wyslawiac, przeszkadza innym, gada o obozach i strzelaniu do imigrantow
@l0h-s: ja nie jestem za Korwinem, wręcz przeciwnie, ale jego sposób wypowiedzi, argumentację i charyzmę oceniam o wiele wyżej niż kilku innych osób obecnych na debacie, które brzmiały sztucznie i nieprzekonywająco. Mistrzostwo w tym zakresie osiągnęła Pani Kopacz, która tak została przemaglowana, że chyba zapomniała o samodzielnym myśleniu.
@taanzen: ja niestety od jakiegoś czasu regularnie prowadzę dyskusje w gronie rodzinnym, w pracy, wśród ludzi dużo starszych ode mnie (40-60lat), którzy są zmęczeni POPiSem i szukają alternatywy, ale jej nie widzą. Nie widzą jej w Korwinie, bo traktują go jako polityczną ciekawostkę, bo nie umie się wypowiadać czysto, z nienaganną składnią i pohamować od wypowiedzi o swoich niektórych kontrowersyjnych poglądach. Ja, Ty, całe mirko zna jego program i wie co
@l0h-s: Pominąłeś część wypowiedzi, w której wskazałem, że nie jestem za Korwinem. Aczkolwiek zgadzam się w tym, że trzeba perswadować ludziom głosowanie na partie, które obecnie zasiadują w sejmie, bo wszystkie wyczerpały swój kredyt zaufania, a obecnie poza populistycznymi obietnicami nie mają nic do zaoferowania. Szczerze mówiąc wolałbym, żeby wygrał Korwin, niż któraś z partii PO/PIS, może coś próbowałby zmienić, a tak będziemy mieli znów kilka lat zmarnowanych.