Wpis z mikrobloga

Co za idioci w tym nc+ płacę 99 PLN za abonament full jeszcze ze starej N-ki , dzwonię że chce im płacić dodatkowo za kanały eleven - nie da się musi Pan zmienić abonament na nc+ , ok pytam ile cebuli za taki sam pakiet jak mam ?
99,99 rózńica żadna więc chyba biorę ale mając juz wcześniej z nimi do czynienia w miedzyczasie odpalam kompa i sprawdzam ten pakiet, hola hola krętaczu z infolini ja mam full HBO a w tym pakiecie jest tylko na miesiąc, cisza... ups abonent sie skapnął ze go chcemy zrobic w h.... . Po chwili -mamy full mega wypas pakiet za 129,99 -będzie Pan zadowolony ... kurna 30% wiecej? ale sprawdzamy.... wtf ? Ja w obecnym pakiecie mam Filmboxy a w tym są tylko na miesiąc - odp konsultanta -"no ale są" .
Panie szanowny konsultancie wiem, że nie pokończyłem takich Harvardów jak Pan i pewnie z tego powodu nie mozemy dojśc do porozumienia , ale jeszcze raz na spokojnie drukowanymi TE SAME KANAŁY co mam chce dalej mieć VERSTEHEN?
Po 3 minutach słuchania muzyczki i konsultacjach jaśnie Pana konsultanta ze swoim guru jest super oferta -tylko dla mnie i tylko dzisiaj moge miec to co mam teraz za 99,99 za 199,90 + gratis aktywacja i antena za 1 PLN (po ciul mi antena skoro od kilku lat płace im abonament więc raczej wypada wydedukować że antenę mam). Szczęscie, że jestem w pracy i przy kolegach nie wypadało mi głośno mówić co myślę o szanownym Panu konsultancie , jego przelożonym i ofercie NC+ . WALCIE SIĘ.
Od samego początku w Canal + (wcześniej w Wizji TV) od samego początku w N, najwyzsze pakiety i takie podejście do klienta? Polsacie i XBMC witajcie. #ncplus #antyncplus #polsat, #oszukujo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niko777: Nic nowego, jeden technik wmawial mi ze mam zepsute dwa telewizory dlatego ze nie idzie obraz z dekodera po hdmi. I mi zrobi laske ze nie weźmie kasy za przyjazd. Dzwonie jeszcze raz. Okazalo sie ze wystarczyło odświeżyć sygnał i to przez telefon zdalnie to zrobil. Ostatnio dzwonie i tez jakbym z d--a rozmawial on nic nie wie itd.
  • Odpowiedz
no cóż, szukanie jelenia to powszechne zajęcie.
Oni nie robią tego byś mógł to oglądać, tylko by móc na tym zarobić.
Rozumiem, że w rodzinie wszyscy zdrowi i nie masz większych zmartwień niż telewizja kablowa, czego Ci życzę ( )
  • Odpowiedz
Wyślij wypowiedzenie to dostaniesz to co chcesz.


@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx: niestety ostatnio przestało być różowo pod tym względem. Pod koniec zeszłego roku przedłużałem umowę i wytargowałem za pakiet z 6x Canal+ (teraz 8x), 3x HBO + standardowe kanały, w zasadzie full bez Filmboksów, Cinemaksów i "fikołków" 49,90 zł. Coś mnie tknęło że aneksować na 24 miesiące, choć konsul proponował na 15. I dobrze zrobiłem, bo z tego co teraz widzę to ciężko
  • Odpowiedz
@niko777: Przedłużenie umowy, miał być miesiąc Filmboxa gratis. Włączyli - po mojej interwencji 18go oczywiście 30go wyłączyli. Reklamacja odrzucona bo niby dekodera nie wyłączam (a wyłączam na noc). Kij im w .... oko - skończy mi się lojalka i głosuję portfelem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RageH: można sobie głosować portfelem, ale niestety nie ma gdzie iść (za rozsądne pieniądze). Niedawno sobie sprawdzałem i za ofertę którą teraz mam w nc+ musiałbym w Vectrze (bo tylko taką mam alternatywę) zapłacić 140 złotych. Prawie 3 razy więcej...
  • Odpowiedz
@niko777: > najwyzsze pakiety i takie podejście do klienta

dlatego zostałeś przez nich nominowany by zawsze płacić więcej niż inni (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Willy666 przeżyję bez TV ( ͡° ͜ʖ ͡°). W chałupie 3 ekrany i tylko jeden podłączony do dekodera. Internet obsługuje pozostałe 2. Właśnie tvnturbo oglądam na jednym tylko z 3-4 sekundowym opóźnieniem. Miał być multiroom - (nie)stety nc+ nie zarobi już. Tak więc za dupne 6 zł bedą 3 stówy w plecy (pakiet box kosztuje 10 zł/mc jako że nie miałem przez 18 dni = 6zł, multi
  • Odpowiedz