Wpis z mikrobloga

W którym momencie najlepiej podejść do dodatku Serce z Kamienia? Po zakończeniu głównego wątku, czy może tuż przed? A może a początku Nowej Gry + (w tym momencie jestem obecnie, bez dodatku na razie)? A może całkowicie od nowa z menu głównego (podobno tak się też da)?
#wiedzmin3 #sercezkamienia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vaultboy: Wszystko z podanych możliwości TAK. Dodatek to całkiem inna historia i nie miesza się z fabułą główną. Chociaż z tego co wiem dodatek jest na lvl 30, a w NG+ na 60, ale to drugie nie dam głowy uciąć.
  • Odpowiedz
@Byuuku: a jak z nowymi znacznikami? nie pomylą się z tymi z podstawki? a jak włączę ze stanu po głównym wątku to niektóre główne postacie (Yen, Triss, etc) wrócą? bo zakładam, że się niektóre pojawiają?
  • Odpowiedz
@vaultboy: Nie powiem Ci czy wrócą - sam jestem w trakcie (wymuszona przerwa). Jak widzę skończyłeś główną fabułę, więc wiesz, że sam stan po głównym wątku cofa się do pewnego momentu, żeby nie naruszać struktury świata (możliwość kończenia pewnych rzeczy). Jak będziesz kogoś chciał zobaczyć z głównych postaci fabularnych to możesz z nimi pogadać przechodząc fabułę dodatku - co do znaczników, wszelkie zadania związane z Serce z Kamienia są oznaczone
  • Odpowiedz
@vaultboy: wg mnie lepiej po zakończeniu podstawki, pomieszają Ci się wątki a poza tym sugerowany lvl postaci do rozszerzenia to 32. Rozszerzenie nie ma totalnie nic wspólnego z podstawką i występują tam zupełnie inne charaktery oprócz Geralta i Pana Lusterko który miga nam na początku głównego wątku podstawowego W3.
  • Odpowiedz