Wpis z mikrobloga

Jako chyba szczęśliwy użytkownik #xiaomi #mi4c po przesiadce z Lumii 920 mam 2 pytania:

1. Czy to normalne, że zaraz po odłączeniu ładowarki wskaźnik baterii spada do poziomu ~98%? We wszystkich poprzednich telefonach nic takiego się nie robiło.
2. Istnieje jakiś porządny klient YouTube? Na WP miałem myTube, który pozwalał na ściąganie video/audio, odtwarzanie samego audio, bezproblemowe działanie w tle i z zablokowanym ekranem. Miał też sporo przydatnych funkcji. Standardowa appka YouTube na androidzie to bezużyteczny szajs w porównaniu do appek z WP.
#android
  • 8
  • Odpowiedz
@lambda: 1) Ciężko powiedzieć, ale jak trzyma poprawnie baterię, to bym się zbytnio nie martwił
2) Istnieją, aplikacja Youtube na Androida jest szajsem, bo jest oryginalna, a nie piracka jak na Windows Phone :P (Gugle ma swoje chore pomysły). Nie wiem czy "Viral" nie będzie zły (ale nie testowałem, a ludzie polecają)
  • Odpowiedz
@xamil54: nie narzekam póki co, działa sprawnie, raz tylko przyciął, ale reset pomógł. Jakość wykonania na ten moment lepsza (lepiej spasowany od mojej 920). Trochę słabo bateria daje rade, bo ładuję codziennie, ale już się do tego przyzwyczaiłem po 920. ;)
  • Odpowiedz