Wpis z mikrobloga

@pioterhiszpann: Ja znowu bylem swiadkiem gdzie 3 razy flashscore, byl szybszy niz informacje na bet 365. Glownie zadupia, Argentyna Nacional i druga Meksyku chyba. Ale pare razy tez widzialem spore opoznienia. Cos moze byc na rzeczy. Jakis nowy system czy inna firma obslugujaca.
@pioterhiszpann: Roznica nie byla znaczaca. Cos mysle ok 3-4 sekund. Czesto mam tak ze mam pare meczy zaznaczonych w livescorze, a najbardziej mnie interesujacy otwarty na becie. Uslyszalem dzwiek z livescora, jest bramka, otwarlem zakladke beta i przez sekunde widzialem jescze otwarte zaklady poczym "niebezpieczny atak" i bramka na becie. Jak nastepny raz bede gral nizsze z Pld Ameryki to poobserwuje.
@pioterhiszpann: To raczej byl wyjatek niz regula. Od czasu jak livescore zmienil nazwe mialem taka opcje 3 razy a meczy w Am Pld od tego czasiu pewnie sledzilem z kilkadziesiat. Plus to opcja chyba dla jakiegos bota bo czlowiek raczej tego nie ogarnie. Ale poobserwuje bo w godzinach 23 - 5 rano zazwyczaj jestem przed kompem.
@pioterhiszpann: Bardzo prawdopodobne. Znasz jakas fajna alternatywe dla livescore oprocz futbol24? Tam wyniki sa bardzo swieze, ale sam interfejs mnie odrzuca. Marzy mi sie livescore ale z opcja zaznaczanie swoich meczy kolorem, cos w stylu zaznaczam swoje "pewniaki" zielonym, a mecze ktorych nie stawialem, a czuje ze cos by sie dzialo i mozna je pograc live np. niebieskim. Plus wybranie oddzielnego dzwieku dla obu grup. Za takie cos to bym byl