Wpis z mikrobloga

@Adrian00: poszedłem, trochę olałem, jestem na 2-gim roku znowu :) plus to zaocznie
@Greed: częściowo tak - wiadomo że są kłótnie, gorsze dni, harówa po 16h jak za dużo pracy poza etatowej na siebie wezmę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak ogółem, to mogę powiedzieć że codziennie jestem szczęśliwy.
@raven66: bingo, jestem zaoczny
@silverm: ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Rabusek: No i spoko. Ja zacząłem pracę w wieku 18 lat. Chwilę potem studia.
Na dziennych jest zupełnie inny klimat, ale decyzji nie żałuję. Dzięku temu, jak moi znajomi kończyli studia, to szli na "magistra za ladą" w poszukiwaniu pracy a ja miałem już na karku 6 lat aktywności zawodowej. A pierwsza praca była za 480 zł miesięcznie, pamiętam jak dziś ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
  • 0
@raven66: moja za 900, i to w it, nadal mi nie wierzą ze tyle można w ogóle robić bo nikt normalny nie odważyłby sie tyle dać ;)
Pracować tez zacząłem jakoś 18-19 lat, no i sie cieszę, mam więcej niż ludzie którzy za rok skończą studia i nie wiedza czy w ogóle znajda prace.
  • Odpowiedz
@bazingaxl: czy ja napisałem że jestem programistą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli wyznacznikiem pracy którą lubisz jest wysokość wypłaty to bardzo mi przykro, ja osobiście nie narzekam, a co do samej aplikacji - trzyma się bardzo dobrze, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: Mam w zasadzie wszystko, oprócz 22 lat, a niedługo kolejne urodziny :| Nie polecam stanu kiedy pasuje brać ślub (i kredyt), dzieciaka robić i pierwsze cegły stawiać
  • Odpowiedz
@noekid: ominąłem część "oprócz 22" lat i już miałem Ci gratulować szybkiego progressu... ale i tak gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu nie polecasz?
  • Odpowiedz