Wpis z mikrobloga

@kapitanwons: @Mazowia: Powiem tak, ja osobiście mam #!$%@? w politykę, więc nie jestem zaznajomiony z programem/reżimem politycznym Dudy, ale cieszy mnie fakt, że mamy prezydenta, którego nie wstyd pokazać światu(patrz Komorowski).
  • Odpowiedz
I tak lemingi powiedzą, że są sztuczni i to wszystko zostało wypracowane przez jakiegoś pijarowca.

Natomiast jak się Kopacz zataczała na czerwonym dywanie i Merkelowa musiała ją prowadzić, to nie była wina Ewki, tylko tego, że jej nikt nie przygotował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ARhD: nie chodzi tylko o szczupłą sylwetkę, chodzi o całokształt. Prezydent w Polsce ma jedynie funkcje reprezentacyjną więc przydałoby się żeby para prezydencka dobrze wyglądała, czyli tak jak jest teraz. Popatrz na Komora i Komorową i powiedz mi że oni dobrze wyglądali.
  • Odpowiedz
@kapitanwons: Zawsze musi się trafić ktoś z zespołem wściekłego niesioła? Ja pierdzielę, nawet się człowiek nie może wypowiedzieć na temat Prezydenta Polski i jego Małżonki, bo od razu wyjeżdzają z pisem i agitacją wyborczą.
Po prostu idź sobie stąd.
  • Odpowiedz
@czesc_tu_koko: po prostu rzygać się chce, jak się spuszczacie nad tym, jaki to on jest zajebisty. No kurs faktycznie, wielki wyczyn, że dobrze wygląda. Lecmy głosować na jarka i jej bandę oszołomów. Elyta internetów kutwa
  • Odpowiedz