Wpis z mikrobloga

W chacie było pusto na łóżku żadnej odzieży. W piecu palił się ogień. W kociołku gotowało się mięso. Na ławie stal garnek z mięsem. Zwłoki dziecka, a dokładniej to co z nich pozostało, leżały na zapiecku. […] Matka siedziała w kącie i jadła


@Nebayh: Bo najłatwiej pobić najsłabszego albo takiego nad którym ma się dość przewagi. Gorzej niż zwierzęta.
  • Odpowiedz
@xSQr: nie wiesz jak się zachowasz w obliczu głodu.


@Nebayh: Masz rację, nie wiem ale pocieszam się myślą, że jeśliby do tego doszło to wolałbym sobie "nogę #!$%@?ć" i nakarmić nią własne dziecko niż zjeść je samo.
  • Odpowiedz
@xSQr: Ale to rzadko było tak że te dzieci się mordowało. Po prostu wcześniej umierały.
A kalorie to kalorie.

Zresztą spójrz na sprawę szerzej. 10 MILIONÓW ofiar, 2,5 tysiaca aktów kanibalizmu...
  • Odpowiedz
Józef Stalin wraz ze swoimi towarzyszami doszedł do wniosku, że ludzie nie muszą jeść, natomiast państwo musi eksportować produkty rolne.


@Nebayh: Widziałem jak w dyskusji Rosjanie przedstaiwli inna interpretację. Wg. niej Zachód zagroził że nałoży sankcje na ZSRR jeżeli ten nie bedzie eksportował zboża i przez to wywołał głód. I Rosjanie to plusowali.
  • Odpowiedz
Ciekawe jest to ze internetowi "prawdziwi Polacy" oburzali się że w Lublinie planowano ustawienie pomnika ofiar tego głodu bo jak to upamietniac "banderowców" a zapomnieli że w wyniku tych eksperymentów zmarło tez kilkanascie tysiecy Polaków ( jak nie więcej). To kolejny dowód na to że polskie ofiary sowieckiego reżimu są zapomniane. Może poza Katyniem który jest przecież tylko cząstką przesladowan i to wcale nie najbardziej drastyczna.
  • Odpowiedz
Wg. niej Zachód zagroził że nałoży sankcje na ZSRR jeżeli ten nie bedzie eksportował zboża i przez to wywołał głód

@szurszur: Też słyszałem tę wersję, tylko z małą adnotacją - sankcją miało być zaprzestanie sprzedaży broni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szurszur: Kolejny skutek wycierania sobie mordy Wolyniem przez polskich nacjonalistów i psychoprawakow. Nie dość że ośmieszaja tak ważna dla Kresowiaków i mieszkańców wschodniej Polski przez swoją niewiedze (słynny wianuszek z dzieci), to jeszcze klasyfikuja ofiary terroru stalinowskiego jako banderowcow (chociaż centralna i wschodnia Ukraina nie jest pozytywnie nastawiona do UPA).
  • Odpowiedz
@szurszur: rozmawiałem kiedyś z ruskimi. Stwierdzili, że Putin jest bardzo dobry i że większość towarzyszy tak samo twierdzi, ale nie wracają do Rosji bo tam bieda. Byli pod wpływem alkoholu więc sądzę, że prawda wychodziła. Widoczna była ta mentalność. Ślepe zapatrzenie w wodza. Jak za wojny. Nie wiem jak teraz mają się ich poglądy.

Według stanowiska Rosji w tej sprawie, nie było to ludobójstwo. Ta propaganda jest bezczelna i śmieszna,
  • Odpowiedz
smsmaj 1 godz. temu +1

Dlatego nigdy nie należy dopuszczać do władzy Gruzinów. Ukraińcy nie uczą się na historii i na gubernatora Odessy mianowali w tym roku Saakaszwilego.

+: Nebayh


Możecie sobie tu dyskutować i pisać co chcecie ale skrzywienie tego Pana ( @smsmaj ) , i jego nieokiełznane parcie na wybielanie komunistycznych zapędów Lenina Stalina i jego pogrobowców jest doprawdy żenujące
  • Odpowiedz