Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #mudkipztypujekonie #wyscigikonne

Typy JohnaB na wtorek:
Leicester 3:50 – Maljaa @ 2,00 – podwójna stawka
Wolverhampton 6:10 – Kristjano @ 3,50 – pojedyncza stawka
Dubel – pojedyncza stawka

Razem 4 stawki.

Źródło: http://mrfixitstips.co.uk/2015/10/12/oct-13-johnbs-racing-tips-and-chat-2/

Wyniki z poniedziałku:
Secret Sense @ 6,50 – 2 z 11
Girling @ 9,00 – 2 z 10
Optical High @ 25,00 – 4 z 12

@carving85, @dGustator, @zly_wieczor, @NaturalnyLiberator, @gumioki, @maniek_g, @pawmie, @hafn, @milvanb, @tobiasz22, @shaun_the_sheep, @Shelsing, @Wiesieek, @yoyoek, @qyqax, @DragonXTR, @chentek91, @stekol99, @mniarc, @tyloo
  • 8
  • Odpowiedz
@mudkipz: Dzięki wielkie Panowie, ale się niestety spłukałem. Robię przerwę. Jak będziecie mieli cynki na jakiś dobry okres, to dawajcie znać, może wrócę.
  • Odpowiedz
@sadi667: pozostaje mi tylko współczuć, że trafiłeś na półtora miesiąca kompletnie pozbawione szczęścia (,) Zapraszam w listopadzie, podobno to najlepszy miesiąc JohnaB w roku :)
  • Odpowiedz
@mudkipz: jednego nie można odmówić ani wyścigom, ani samemu Johnowi - emocji i nadziei. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj poszło mu dokładnie tak samo jak przy kilku ostatnich typach, tyle że łącznie można było zgarnąć nie 20-50 jednostek jak zazwyczaj, tylko... no z 1500? Niewiele brakowało, a gość zrobiłby w jeden dzień 10 razy więcej niż przez kilka ostatnich miesięcy łącznie.

Mam nadzieję, że nie przestanie wrzucać
  • Odpowiedz
no i znów 2 miejsce... Gram z Johnem już z pół roku ale takiej PECHOWEJ czarnej serii się nie spodziewałem.
  • Odpowiedz