Wpis z mikrobloga

Witam mam pytanie do mirków z uk a konkretnie #leeds . Mam zamiar wyjechać wraz z różowym do Leeds w ciemno do pracy w okolicach 20 Listopada , nurtuje mnie jednak problem z mieszkaniem bo pomimo dużej ilości pokojów mało kto chce trzymać pod swoim dachem pary ,a także osoby bezrobotne . Czy jest aż tak trudno znaleźć tam mieszkanie już po przyjeździe ? Czy zacząć ogarniać to jakoś z PL ? Jakie dzielnice najlepiej omijać ? Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny . Tak wiem że mam usunąć konto pomimo 4 lat spędzonych na wykopie jako niezarejestrowany ( ͡ ͜ʖ ͡)
#uk
  • 14
@Roriko: Ja do niego pojechałem w ciemno z dziewczyną i nerki mamy. Gówno robotę na sklepie znaleźliśmy po 1 dniu, teraz startujemy do słynnego #asos bo stawka lepsza ;) W Leeds mieszkania i pokoje są droższe z tego co patrzeliśmy. W okresie przedświątecznym pracy jest wszędzie pełno.
@Krzy___ek: akurat Wy pobiliscie rekord znalezienia pracy w 1 dzień xD

@Roriko: o prace sie nie martw, zawsze mozes dojezdzac do Sheffield (20min) lub do Leeds do pracy co jest szybsze niż dojeżdżanie z przedmieści tych miast do ich samych (zwykle koło 1h przez korki), potwierdzi każda osoba tam mieszkająca ;)