Wpis z mikrobloga

@tor_Arka: niewygranie jest faktem, a to o życiu w złudzeniu to opinia. Opinię, jak dupę, każdy ma swoją. Tak czy inaczej dzisiaj też nie musimy wygrać, żeby się okazało że jednak nie daliśmy się oszukać.
  • Odpowiedz
@tor_Arka: dla mnie kwalifikacja będzie oznaką, że jest ok. Nie jesteśmy potęgą futbolową, tylko neptkami. Do ME przeszliśmy eliminacje do ME raz w 55-letniej historii tego turnieju. Naprawdę uważasz, że mając Lewandowskiego należy nam się medal? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tor_Arka: Wg mnie jesteśmy na poziomie takiej Szkocji, może nawet troszeczkę słabsi, ale mamy Lewandowskiego, który robi ogromną różnicę, nawet jeśli nie strzela bramek
  • Odpowiedz
@A_F_S: Jaki medal? Żadnego medalu nie będzie. Szanuję Lewadowskiego i uważam, że jest świetnym piłkarzem ale nigdy nie robiło mi się mokro w gaciach jak na wieść, że jakiś nasz zawodnik sobie dobrze radzi i nie oczekiwałem nagłej zmiany wyników kadry dzięki jednej osobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz rację, że awans zasługuje na pochwałę i będzie oznaką pozytywnych zmian. Jednak jeśli przypieczętują go dziś wygraną
  • Odpowiedz
@tor_Arka: a, to luz. We wpisie tylko zacytowałeś, bez komentarza, więc trochę automatycznie wrzuciłam cię do tego samego worka co dwie pierwsze odpowiedzi (i milion moich niebieskich znajomych, których hurraoptymizm i ubóstwianie pana Lewandowskiego dają mi się ostatnio we znaki). Niech grają, najlepiej niech wygrywają. Ja już się cieszę, że kadrę mogę oglądać bez bólu zębów, a im dalej zajdą, tym bardziej się będę cieszyła.
  • Odpowiedz
@A_F_S: Ukraińcy też mieli Andrija Shevczenko w składzie, no i co z tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°), a opinii nie skomentowałem, bo...


Ja już się cieszę, że kadrę mogę oglądać bez bólu zębów, a im dalej zajdą, tym bardziej się będę cieszyła.


I
  • Odpowiedz