Wpis z mikrobloga

#xiaomi #ibuygou #redminote2 #aliexpress
Mam zamiar kupić Xiaomi Redmi note 2, jednak zastanawiam się gdzie. Na allegro są aukcje typu http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-lte-2x-sim-16gb-wysylka-z-pl-i5675977268.html jednak kiedyś ktoś opisywał, że nie mają ich na stanie. Na ibugou.com za wersję Redmi Note 2 Prime Edition Mediatek MT6795 64-bit Octa-core 2.2GHz 2GB RAM 32GB ROM FDD-LTE z użyciem kuponu -10$ oraz przesyłką DHL-a z Chin wychodzi bodajże 214$ czyli ok. 760zł, do tego gratis w postaci słuchawek Xiaomi Piston Brief Edition Earphones. Wychodzi na to, że niemalże taką samą cenę jak na allegro mamy lepszy procesor, 16GB pamięci i słuchawki warte 8$. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak myślicie, istnieją jakieś przeciwwskazania przed zamawianiem z chin, a konkretniej z ibugou?
  • 12
@p8108362: Ibuygou to najlepszy sprzedawca, zamawiałem u nich Mi4, przyszedł w 4 dni od wysyłki dhlem, bez vatu. Z tego co wiem to prawie zawsze od nich paczki bez VAT przechodzą. Telefony są zapakowane w papier prezentowy :) Bardzo dobry helpdesk, można wszystko szybko załatwić, płatność PayPalem idzie. Ceny w sumie są okej, i masz pewność że to oryginał. Jak chcesz możesz wykupić ubezpieczenie od VATu. Nie jestem pewny ale oni
@p8108362: ja pisałem w sprawie niedostępności na Allegro. Może już są albo na dniach się pojawią.
Na jd.com z użyciem kuponu można mieć za $141 jeśli mnie pamięć nie myli.
Na Ali od Top-One jest $171 z wysyłką DHLem, bez VATu.
@p8108362 Mam do sprzedania oryginalny Xiaomi Redmi Note 2, telefon nowy nieużywany. Dokładam silikonowe etui które niedawno do mnie przyszło. Xiaomi wystawione na allegro. Cena 800 zł ( niestety nie ominął mnie vat). Telefon jest dla mnie za duży, lada dzień dotrze do mnie MI4i :)