Wpis z mikrobloga

@lxxxxxxl: Nowoczesna to partia wodzowska, więc przyjrzyjmy się Petru.

Oto jego CV. Zaczynał jako asystent Frasyniuka w UD, studiując jednocześnie u Balcerowicza, potem dostał od razu pracę w CASE, potem asystent Balcerowicza w rządzie Buzka, potem przystąpił do UW. Współpracował z Forum Obywatelskiego Rozwoju, założonym przez Leszka Balcerowicza. W 2013 był ekspertem i współprowadzącym – wraz z ks. Kazimierzem Sową (duszpasterzem PO) – program Moralność i etyka czasów kryzysu w stacji
@vxrd: niestety mamy dupokrację i nie głosując tylko przyklepujesz głos pozostałych, czyli głos głównie na PO-PiS lub zlew.

@naru on mówi prawdę, a że w głupim społeczeństwie oznacza to 3% to cóż.

Partie które robią to samo ale są bardziej poprawne politycznie (ocenzurowane i owijają w bawełnę) to wiesz... KNP - z 0.3%, UPR z 0.1%? Koliber? Więc wiesz.
Lista jedynek Nowoczesnej.pl

Dolnośląskie
Legnica - Elżbieta Stępień
Radna miejska, pracownik sektora bankowego.

Wałbrzych - Jacek Iwancz
Dyrektor szkoły, radny miejski, bezpartyjny.

Wrocław - Krzysztof Mieszkowski
Dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Kujawsko-Pomorskie
Bydgoszcz - Michał Stasiński
Dyrektor firmy consultingowej.

Toruń - Joanna Scheuring-Wielgus
Działaczka społecznościowa, manager kultury, prezeska fundacji Win Win.

Lubelskie
Lublin - Urszula Bury
Dyrektorka i właścicielka sieci szkół niepublicznych.

Chełm - Mateusz Prucnal
Trener biznesu i działacz NGOsów, z
@vxrd: ok więc nie chcesz oddać głosu na PiS, więc nie głosujesz na partię gdzie część osób ma związki z PiS... i w efekcie wygra cała paritia PiS!

Seems legit ;)

Nie wiem jak to jeszcze inaczje ująć, ale po prostu: jak nie ma lepszej opcji to się wybiera najmniej złą. Opcja całkowicie socjalistyczne są fatalne, więc zostaje KORWiN.

Dlaczego tak ciężko to zrozumieć?
ok więc nie chcesz oddać głosu na PiS, więc nie głosujesz na partię gdzie część osób ma związki z PiS... i w efekcie wygra cała paritia PiS!


@rfree: No więc żadna różnica, głos na PiS, głos na partie w której są dawni działacze PiS czy niegłosowanie wcale.

OP usuwa moje komentarze więc nie wiem czy jest sens dalej tu pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)