Wpis z mikrobloga

Cholera, już kiedyś miałem zamiar przeczytać książkę, ale po obejrzeniu dwóch odcinków, muszę to zrobić jak najszybciej.

Dla tych, którzy pierwsze słyszą: Będzie to serial oparty na powieści Philipa K. Dicka, gdzie III Rzesza wygrywa wojnę i razem z Japonią przejmuje kontrolę nad Ameryką ( w zasadzie to nad całym światem).
Wszystkie odcinki 20 listopada na Amazonie.
Tutaj nowy trailer, nie zrażajcie się mała ilością wyświetleń, bo na fb ma prawie milion :).

#seriale #czlowiekzwysokiegozamku #themaninthehighcastle
sartek - Cholera, już kiedyś miałem zamiar przeczytać książkę, ale po obejrzeniu dwóc...
  • 10
@blezio: Czytałeś książkę? Dużo różnic jest już po dwóch odcinkach? Z tego co czytałem, to zamienili książkę na filmy, ale to akurat jest do zrozumienia, bo tak można to zobrazować bezproblemowo.
@smotek: Tak, książka jest dostępna w naszym języku, pewnie nawet znajdziesz ją w większości bibliotek, ja akurat nie miałem nigdzie dostępnej w pobliżu gdy chciałem przeczytać, ale serial znów mi o niej przypomniał, a jako, że do wydania kolejnych odcinków został ponad miesiąc, to tym razem muszę ją przeczytać :)