Wpis z mikrobloga

Wybory wchodzą w decydującą fazę. Troll nowoczesnejPO, mistrz czerstwej riposty @BeSmarter: broni godności Petru jakby to była Dziewica Orleańska i grozi wykopkom sądem za kalanie jego dobrego imienia.

zdajesz sobie sprawę, że takie stwierdzenia są bezczelnymi oszczerstwami i balansujesz na granicy tego, że będziesz musiał przed sądem udowodnić te stwierdzenia


Swetru vs Wykopek - @BeSmarter mam nadzieję że będzie stream z rozprawy xD

Polecam ten link, tylko uważajcie na nisko latające szekle:
http://www.wykop.pl/link/2797627/pudzian-punktuje-nowoczesnapl-petru-to-oszust/

#polityka #4konserwy #neuropa #wybory
z.....y - Wybory wchodzą w decydującą fazę. Troll nowoczesnejPO, mistrz czerstwej rip...

źródło: comment_9E7hMwroDORshyjvhF3QLD7N0cVHYeZA.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zgnily: Po chwili pośmiania się, jak poważnie wykopki traktują polityczne znaleziska, krótka odpowiedź. Do Ciebie pewnie i tak nie dotrze, ale piszę dla innych czytających:
To, co robię w danym wątku, nazywa się byciem "adwokatem diabła". Widzę niemerytoryczny pojazd po X - kontruję, przypominając internetowym kowbojom o onus probandi. "Broniona" strona nie ma znaczenia, raz jedna, raz druga.

W swoim zacietrzewieniu popełniasz błąd i wyciągasz kolejny wniosek z zacienionego miejsca poniżej pleców, a mianowicie, że zagranie "adwokata diabła" oznacza popieranie tezy/osoby. Cóż, nie :-)

Co do samego cytatu i żenująco-śmiesznego (nie wiem co przeważa) wpisu, jak komiczne jest to, że musisz wołać kolegów z
  • Odpowiedz
@zgnily: Napisałem już, uroiłeś sobie grożenie sądem. Cokolwiek co dalej wysnuwasz z tak postawionej tezy, będzie po prostu błędne.

wielu przestało w ogóle czytać twój spam.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_%28psychologia%29

To Ty prowadzisz tutaj ostry spam anty-Petru, a projektujesz to na mnie. Przecież ja niczym nie spamuję, ja po prostu zagrałem nie pierwszy raz "adwokata diabła", nie mam żadnej tezy, tylko próbuję wyciągnąć argumentację. Co natomiast mnie dziwi, że pierwszy raz ktoś ma o to taki ból miejsca, na którym siedzi. Co tylko udowadnia moją tezę o rzeszach zacietrzewionych politycznie osób przebywających tutaj. Nie ma dyskusji na argumenty, są tylko
  • Odpowiedz
@BeSmarter: Argumentów masz u mnie dość, zarówno tutaj, jak i pod tamtym wykopem.

Rozmowa na temat twoich gróźb do niczego nie prowadzi, dalej nie jesteś w stanie ogarnąć swojej śmieszności. Więc całość zostawiam pod ocenę Mirkom.
  • Odpowiedz