Wpis z mikrobloga

Miałem okazję parę dni temu pobawić się trochę nowymi flagowcami #microsoft #lumia i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. #windows10 zapowiada się naprawdę imponująco, wreszcie naprawdę będzie można mówić o jednym środowisku do pracy. A, i kozackie zdjęcia robią, potwierdzone info.
#microsoftlumia #lumia950 #lumia950xl #lumiacityman #lumiatalkman #windowsphone #bojowkawindowsphone
advert - Miałem okazję parę dni temu pobawić się trochę nowymi flagowcami #microsoft ...

źródło: comment_DhdR3i4XsN8zWDKHQ6f2Z9W3xl3tDFk8.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Sihill_pl: już w rozdziałce FHD na 5" nie zobaczysz piksela. Ale chodzi o to że im większa rozdzielczość tym więcej procesor ma pracy, co za tym idzie żre więcej baterii. Wg mnie do 5,5 cala FHD to jest absolutnie wystarczająca rozdzielczość jeśli nie za wysoka.
  • Odpowiedz
@wypokowy_hazardzista: Jakbyś trochę ogarniał temat to byś wiedział że przy tylu calach ludzkie oko nie wychwyci róźnicy między FHD a QHD a większa rozdzielczość oznacza większe zużycie baterii i spadek wydajności w grach/apkach.

Aj tam odpowiedź na komentarz dla samej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@piotrulos: bawiłem, dla mnie to jest właśnie największa rewelacja. zupełnie zmienia postrzeganie korzystania z komputera i telefonu. w prototypach stabilność jeszcze kulała, ale wszyscy w microsofcie są absolutnie przekonani (nawet w rozmowach wewnętrznych), że w finalnych wersjach nie będzie tego problemu.
  • Odpowiedz