Wpis z mikrobloga

#chwalesie #wygryw #rysunek #grafika #sztuka #calezycienaprzypale #migdalrysuje #podsumowaniezycia

Mija 10 lat mojego "rysowania na poważnie"(od 2005 zbieram swoje prace). Przyszedł czas na policzenie się ze swoją przeszłością. Podsumowanie małe :) najwięcej pracowałam w liceum, z racji masy wolnego czasu. Teraz warsztat lepszy ale czasu trochę mniej. Wzięłam się za siebie, lepiej zorganizuję swój czas i zamierzam to naprawić! od lewej - prace dzieciństwo-gimnazjum, liceum, studia. a duża torba z ikei mieści wszystkie wg. mnie nieudane/nielubiane. i idzie do kosza :D to co zostało zeskanuje, uporządkuje i opublikuje w najbliższym czasie. zaczynam kolejny etap!

PS. Tu są tylko formaty do A4(i minimalnie większe), brakuje dużych prac i kilku szkicowników, i wielu prac które zostały rozdane :D Jeśli ktoś chce być wołanym, pisać, albo dodawać się do tagu #migdalrysuje :)

m.....l - #chwalesie #wygryw #rysunek #grafika #sztuka #calezycienaprzypale #migdalry...

źródło: comment_4rHklptNJ3Xb78hl2OxhbX6OOLJfcinb.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: to to to to :D ja mam masę dużych, część w mieszkaniu, część w rodzinnym domu, ale lubię je :D wagowo tyle samo – teczki mi pękały od noszenia :D miałam kiedyś obraz, straszny, bo nie lubiłam malować, okres lic. z bażantem, na oczojebnym żółtym tle. Mama śmiała się z tego bardzo długo :< od tamtego czasu przestałam malować :D Wróciłam dopiero na studiach. W ubiegły weekend sprzątałyśmy w domu
  • Odpowiedz