Wpis z mikrobloga

Taguje #imigranci #isis #terroryzm #samoobrona

Mirki, właśnie się dowiedziałem, że 20 km ode mnie będzie ośrodek dla imigrantów. Mieszkam na Mazurach - w najbiedniejszym polskim regionie i to właśnie tutaj rozlokują imigrantów, tutaj czyli w miejscu, gdzie znalezienie pracy graniczy z cudem a zarobki są najniższe w Polsce. Dobrze, że mam ubezpieczony samochód w pełnej opcji AC, bo bałbym się parkować poza swoim garażem... Mirki jak się bronić? Nie jestem zwolennikiem rozwiązań siłowych, ale jestem dosyć nerwowym człowiekiem i jak coś się stanie mojej rodzinie, to muszę mieć jak #!$%@?ć paru cyganów. Co polecacie? Jakieś pałki teleskopowe? Inne urządzenia? Obecnie myślę nad przywiezieniem sobię AK-47 z rosji, w częściach, tak, żeby nie znaleźli. Myślicie, że to ma rację bytu? Chce mieć czym bronić rodziny w razie czego.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Incore00: legalna broń czarnoprochowa za ok 2000 zł (np. colt navy). Zauważam w sposób niezwiązany, że np. w Niemczech ośrodki imigrantów mają tendencję do samozapłonu w nocy.
  • Odpowiedz
Kup katane albo maczete


@deida: @Incore00: tylko naucz się tym walczyć, do trenowania miecz kendo bambusowy, bo jak wyjdziesz z mieczem i się ciachniesz w mięsień to już lepiej dokończyć i harakiri popełnić, tyle pożytku

I miej ustalone miejsce, do ktorego potem uciekniesz bo nawet jesli sie obronisz to
  • Odpowiedz