Wpis z mikrobloga

Dziwią mnie takie osoby jak @LibertyPrime i inni "prawicowcy" udzielający się na facebooku czy na Wykopie, którzy tak jadą po Stonodze i krytykują go za wszystko. Powiem wam, że miałem okazję ostatnio rozmawiać ze Stonogą kilka godzin. Opowiadał o swoim życiorysie, nie krył ciemnych stron początków swojej działalności jeszcze za komuny i jak zarabiał swoje pierwsze pieniądze (nie do końca uczciwie, ale nie będę ujawniał tego - jakby on chciał to sam by to opowiedział publicznie). Opowiadał jak to żona z niego się śmieje, że walczy a internauci z niego kpią. Wiem jednak, że temu człowiekowi bardzo zależy na #!$%@? czerwonych mord komunistycznych z Polski i poświęca swój czas i pieniądze, choć wolałby pić szampana z gwinta i pływać na jego jachcie. Ale już nawet nie o to chodzi. Najbardziej mnie śmieszy i dziwi jak to Korwinowcy kpią ze Stonogi a nie wiedzą, że to on w dużej mierze przyczynił się do popularności Korwina w ostatnich latach i sfinansował mu dużą część kampanii np. ten helikopter.
Hejtujcie dalej. To obudzicie się z ręką w nocniku. Gdyby w Polsce było chociaż kilka takich osób jak Stonoga to już dawno przegonilibyśmy Niemcy. Gdyby każdy tak myślał jak Stonoga to dawno byśmy dogonili Amerykę czy Chiny.
Ale według was najlepiej hejtować, śmiać się, krytykować. Przez was Polska zawsze będzie #!$%@? krajem. Przez was nigdy tu perspektyw do życia nie będzie i nie chcę by moje dzieci tu przez was właśnie urodziły się. Bo zamiast działać realnie to piszecie te głupie komentarze na wykopie i na facebooku na tych grupach dyskusyjnych...
#stonoga #korwin #4konserwy #independentvideopress #polityka
  • 29
@Freza: Nie wiem, trzeba jego pytać. Sądzę jednak, że zajmował się głównie biznesami i prowadził jakąś tam znajomość z Lepperem, a co wynikało z tej znajomości to nie wiadomo póki nie opowie nam.
@Axelio: Ja mam do człowieka tylko jeden mały żal. Od wiąchy wyzwisk tak więdną uszy, że choćbym chciał go słuchać, to po prostu się nie da.
Ja nie oczekuję, że będzie wciągał ośmiorniczki zapijając francuskim winem ęą. Ale łacinę podwórkową mógłby jednak ogarnąć.
Przykładowo śp. Lepper - dało się go jakoś posłuchać, bo nie używał przecinków.
Jeśli masz Pan faktycznie dojście do p. Stonogi, to przekaż mu to.
@alosha: Stonoga wielokrotnie to tłumaczył (ostatnio przy mnie też), że oszczędził na wydawaniu forsy na PR-owców dzięki temu, że używa wulgarnego języka i dociera tym do szerszej publiki. Szokowanie ludzi popłaca jak widać.
@Axelio: korwinowcy czy gimbaza. Można mieć ale do Stonogi, bo biały nie jest. Swoje robi, w taki czy inny, lepperowy, odrzucający sposób, ale robi. Ciągle coś robi. Mógłby żyć z samego szumu wokół siebie. Europa to czas cipsk. Czekamy na podbój przedsiębiorczych młodych muzułmanów czy kogokolwiek innego, kto cokolwiek robi. Bo dzisiaj gdy wszyscy spoczywają na laurach to ten kto co robi cokolwiek jest do przodu.
@Oak_: może i racja. ale zasięg stonogi na fb jest potężny. więc mi się odpalają te filmiki: oglądam i stonoga mówi to co inni niszowi 'prawie-politycy'. A co mówi ? - ano, żeby się wziąć do roboty. Tylko nie on, czy Braun, a ludzie, Ci, którzy komentują jak my teraz.