Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki spod #modameska #ubierajsiezwykopem #streetwear #workwear
Tym razem coś dla was.
Co sądzicie o solidnych, "ciężkich" flanelach pic rel? Absolutnie uniwersalna rzecz. Zresztą kolega @The-Bigwig elegancko opisał to w tym wpisie. Macie tam wszystko w temacie od A do Z.

Nasza propozycja pod tym linkiem.

Mirkowy rabat jak zwykle aktualny:


Obserwuj #majesso po więcej.
Pobierz
źródło: comment_BCJy4UDo6prrOvbt0FyNY901YGQ8hvyD.jpg
  • 11
hejka

ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma byc KOSZULA.
@MAJESSOpl: Dlaczego naszywacie jakieś durne "znaczki" na koszule codzienne ? po lewej stronie klatki?
Ostatnio byłem kupować i tak samo, rewelacyjne koszule, nawet materiał fajny, a na klatce jakiś głupi konik.
@MAJESSOpl: jest tam na końcu (po wyborze L) z kołnierzykiem białym, gdzieś też z jakąś literą M albo jakimś krótki słowem. Od razu zamykam jak zauważę bo takie koszule się moim zdaniem nie sprawdzają :) Są za bardzo codzienne.

Przeszedłem do eleganckich tam coś lepiej.
@MAJESSOpl: ten esej powyżej to jest pasta o studentach w koszulach ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją drogą jak raz na ruski rok idę do klubu to choć na co dzień często chodzę w koszulach, w tym przypadku staram się żeby to nie było właśnie to

A co do flaneli - rzeczywiście pozycja obowiązkowa i obowiązkowo oversized, bo dopasowana wygląda miernie