Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Byłem na targach motocyklowych- siedziałem na Hondach, KTM itd itp. Potem zacząłem oglądać chińskie wyroby- wpadł mi w oko Kymco ( jakiś sportowy model, 125cc), cena zbliżona do modeli motoryzacyjnych gigantów- usiadłem i zwątpiłem. Kierownica wyglądała jak od roweru z marketu a w niektórych miejscach ( o ile pamiętam to przy obejmach) widać było spawy i pełno nierówności, takich które powstają przy spawaniu gdy dookoła tryska rozgrzany metal). Wyglądało to
@Kick_Ass: Myślę że nie jest wielki wyczyn. Oglądałeś jedno i drugie na żywo? W rowerze mam amortyzator który wygląda solidniej od tego w Romecie czy Junaku. Nie oszukujmy się, wszystkie elementy zrobione są tam z gównolitu.

No chyba że jesteś z tych co uważają że rower z supermarketu za 150 zł jest zajebisty, przecież ma koła i kierownicę....
@skom25: nie, ale jeździłem na chińczykach i nie uważam żeby im czegoś brakowało, zresztą , nie oszukujmy się, nikt nie będzie użytkował motocykla o pojemności 125 dłużej niż jeden, góra dwa sezony,mocy brakuje już po miesiącu. TO jest sprzęt do nauki i niech nim pozostanie. Akurat zipkiem śmigałem dłużej, i nic mu nie było , a katowany był równo, leżał kilka razy i nawet śladu na nim nie było. Wiadomo, motocykle
Kick_Ass - @skom25: nie, ale jeździłem na chińczykach i nie uważam żeby im czegoś bra...

źródło: comment_6yodzEj4exmrhBRqRcppFYig9IvcVz10.jpg

Pobierz