Wpis z mikrobloga

@Yankumiii: Ja tam rzadko jeżdżę pociągami i innymi takimi, ale ostatnio jak jechałem, upał jak nie wiem co, a jedna baba 'zamknijcie okno, bo nie chcę, żeby mnie przewiało'... Ktoś zaproponował 'to się przesiądźmy, tutaj nie będzie Pani wiało', a ona na to 'ale przecież mam miejscówkę wykupioną! Nie po to kupowałam to miejsce, żeby teraz siedzieć gdzie indziej'...A w pociągu z 35 stopni :/
@husky83: Niestety ale prawie codziennie muszę się tak "kisić". Chyba po to są te okna żeby były chociaż trochę uchylone żeby faktycznie nikt nie padł. Ciekawa jestem czy baba by pomogła gdyby ewentualnie ktoś padł na ryj...
@Meara: Jak tak bardzo lubią się kisić to niech nie wychodzą z domu i nie otwierają w nim okien. Jak są w komunikacji miejskiej to niech pomyślą też o innych a nie tylko o sobie, chyba ktoś otworzył okno w jakimś celu.
@Yankumiii: Ludzie to dziwacy, nie zmienisz ich - w szczególności w komunikacji miejskiej. Ja czasami nie potrafię ugryźć się w język więc zwracam takim ludziom uwagę, że jak im zimno to niech ściągną czapki, szaliki i kurtkę, bo ja nie mam zamiaru kisić się w tym smrodzie nieumytych zębów i perfum za 5 zł.
@Yankumiii: do lekarza, bo w domu nie mają z kim pogadać, to zapisują się do lekarzy, żeby w kolejkach pogadać z innymi babami, które w tym samym celu do lekarzy się udały (czyli pogadać). I w ten sposób tworzą się gigantyczne kolejki u lekarzy (nie mówiąc już o nadkonsumpcji usług medycznych) i tłok w środkach komunikacji...
@Yankumiii: Ja nic do starszych ludzi nie mam dopóki i nie wymuszają miejsca siedzącego, gdzie z przodu jest wolne ;)

Jak dla mnie mogą jeździć wszędzie. Większość z nich jest samotne, już wdowy, siłą rzeczy nie chciałabyś siedzieć cały dzień w domu i się dołować, bo nie ma męża z którym byłaś 40lat np. One szukają zajęcia. Kościół, targi, koleżaneczki, cmentarz. ;)
@husky83: Ooo! Dokładnie! Mój #niebieski ostatnio zapisał się do lekarza to czekał też sporo w kolejce, kiedy nadeszła jego pora to lekarz powiedział coś w stylu "w końcu normalny człowiek" i dodała, że te wszystkie babcie przychodzą właśnie tylko po to żeby sobie pogadać..