Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin Mike mówi po francusku! Szczerze mówiąc, to po francusku mówi nawet dość dobrze :)

#francja #korwin #jkm #4konserwy

---
By komentować w tym wpisie, poproś użytkowniczkę o dodanie Ciebie na białą listę - odwiedź link ( http://www.wykop.pl/wpis/13731947/od-dzis-w-moich-wpisach-na-mikroblogu-moga-pisac-t/ ), i napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś tez tam być (wystarczy, że podasz linki do 2-3 swoich wartościowych wpisów). Jest to zabezpieczenie przed niemiłymi i/lub złośliwymi użytkownikami.
NadiaFrance - Janusz Korwin Mike mówi po francusku! Szczerze mówiąc, to po francusku ...
  • 13
@NadiaFrance: @Laserade Tak właśnie podejrzewałem że dużo lepiej mu po francusku idzie niż po angielsku. Francuskiego się uczyłem w szkole ale było to ponad 15 lat temu więc nie byłem w stanie tego zweryfikować. Angielski znam bardzo dobrze i jak słyszałem jak mówi po angielsku w PE to dzięki temu ze conieco jeszcze pamiętam francuskiego byłem w stanie rozpoznać że bardzo dużo wyrazów akcentował i wymawiał bardziej jak w języku francuskim
@NadiaFrance:
Korwin czasami gada głupoty, ale pod względem inteligencji wyróżnia się znacznie na tle innych polskich polityków - jest poliglotą, zna się na ekonomii i był nawet swego czasu mistrzem brydżowym.

Tak w ogóle co chodzi z tą białą listą? Nie mogę pisać w twoich wpisach? :(
Lubię francuską kuchnię, muzyka też mi się podoba, a Citroen DS jest według mnie jednym z najładniejszych samochodów jaki kiedykolwiek zaprojektowano.
velles - @NadiaFrance: 
Korwin czasami gada głupoty, ale pod względem inteligencji w...

źródło: comment_3Nd0WIJj8tISsRH1IEYbUMFTIxVUOMeA.jpg

Pobierz