Wpis z mikrobloga

Pytanie do różowych pasków - w jaki sposób subtelnie okazujecie facetowi zainteresowanie na randce? Oczywiste są takie gesty jak przeczesywanie palcami własnych włosów czy inicjacja dotyku, natomiast kilka razy spotkałem się z sytuacja ze dziewczyna powinna siedzieć do mnie równolegle (np na ławce) natomiast zdecydowała się siedzieć do mnie na wprost twarzą (siedziała w poprzek ławki). Mogę to traktować jako IOI czy też jest to dla was totalnie neutralne, aseksualne zachowanie?
#pytaniedorozowychpaskow #podrywajzwykopem
#randka
  • 12
@niunix: nigdy nie przeczesywałam włosów palcami. imo obrócenie się do ciebie twarzą może już coś znaczyć (może to robić nawet nieświadomie), ale nie musi. jak sie umówi jeszcze raz, to zainteresowana ( ͡º ͜ʖ͡º)
@beng: to jak zachowasz się na randce z przystojniakiem, który ewidentnie chciałby Cię pocałować ale widać że się waha? Nie dasz mu żadnej wskazówki?
@beng: wiesz, ja na przykład nikomu do domu nie wchodzę bez uprzedniego zaproszenia, nie ważne czy pośredniego czy bezpośrednio. Do ust podobnie.
@niunix: chodzi mi o to, że z tymi gestami może być różnie. nigdy nie masz stuprocentowej pewności, czy to, że laska popatrzy Ci w oczy, to znak, że na Ciebie leci. stąd chyba biorą się friendzony. generalnie, jeśli laska nie unika Twojego wzroku, jeśli Cię słucha, jeśli nie sprawia wrażenia znudzonej i nie zbywa Cię, kiedy chcesz się z nią umówić, jeśli śmieje się z Twoich żartów, nawet jeśli nie do