Wpis z mikrobloga

Mirki, jaką macie taktykę jeżeli chodzi o BRM w grach cashowych, bo przesiadłem się z turniejów. Aktualny roll ok 200 dolanów i gram NL2 nie wiem czy nie powinno to być już NL5?
#poker
  • 20
@melo7: coś tam ogarniam raczej, HM mi pokazuje BB/100 na poziomie 55 przy 1,2 k rąk rozegranych więc chyba nie ma aż tak tragicznie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@twnt22: aż taka różnica poziomu graczy?
coś tam ogarniam raczej, HM mi pokazuje BB/100 na poziomie 55 przy 1,2 k rąk rozegranych więc chyba nie ma aż tak tragicznie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@szyna9: malutka próbka, 1,2k to ja w godzinkę na zoom robię
@szyna9:
gram na NL5, trochę regów jest i oni na pewno mają coś do statystyk. Reszta pewnie też coś ma, to licencja to niewielki koszt w porównaniu do potencjalnych strat
@polik95:
raczej grywam niż gram, jak pisałem magisterkę to dużo grałem (z 1kk rąk), ale skończyłem gdy zacząłem dokładać do interesu. Od jakiś 4 miesięcy znowu grywam, oglądam filmiki i staram się polepszać warsztat, aczkolwiek teraz to traktuję bardziej jako
@polik95:
no, widziałem Twój post.
Może to kwestia nastawienia - parę lat temu było u mnie krucho z kasą, myślałem że pokerem zbilansuję swój budżet, jednak okazało się to trudniejsze niż zakładałem... Teraz nie mam napięcia żeby wchodzić na room i spędzić tam kilka godzin, oglądam filmiki, czytam, nie oglądam materiałów instruktażowych równolegle z graniem... Na razie mi wychodzi to na delikatny plus (zobaczymy jak długo), nadal muszę dobrze się kontrolować
@szyna9: redzy mają już tracery na nl2, mała próbka więc wiesz(...) jeśli jesteś graczem turniejowym to pewnie nie mają na ciebie statystyk, wiec traktują ciebie pewnie ulgowo, sam mam 200$ i gram nl2 ale myśle że spokojnie na nl5 można iść z 150$ a jak masz 100$ to wracać na nl2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)