Wpis z mikrobloga

Już za godzinę, o 21:00 poprowadzę po raz kolejny audycję Trzy po Trzy w radiu Centrum w #rzeszow.

Tym razem coś dla fanów ciężkiego grania, bo dwie godziny zegarowe upłynie nam na utworach spod tagu #melodicdeathmetal. Melodeath zaprezentujemy przekrojowo, w odmianach od lekkiej po ciężką, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

A od siebie dorzucam zwiastun jednej z kapel, która pojawi się w czasie audycji - Amon Amarth.

Audycja rozpocznie się jak zawsze wraz z pierwszym utworem po serwisie informacyjnym o 21:00.

Jak nas słuchać?
- w Rzeszowie i okolicach na 89.0FM,
- na stronie radia
- w aplikacjach takich jak TuneIn - wystarczy jedno kliknięcie!

Spam lista: @Babooco, @mysteriousnotme, @FriPuc, @Bartek2016, @dawne-dzieje @niedzwiedzica @luc_paw @fifithebest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#trzypotrzy <- tag do czarnolistowania/obserwowania
  • 7
@Sarpens: takie info: podczas słuchania przez neta, audycja... szumiała. Nie cały czas ofc, ale było to trochę uciążliwe, tym bardziej, że to było streamowane przez neta :P poza tym muzyka zacna. Jak nie zapomnę to będę częściej słuchał ;)
@krecikBMC: Właśnie nie wiem co się tam stało ze streamem internetowym. Ktoś też mi to zgłaszał, ale niestety ja tam odpowiadam tylko za mówienie do mikrofonu i nie mam bezpośredniej pieczy nad jakością streamu, choć problem oczywiście zgłoszę gdzieś wyżej.
@Sarpens: moim pierwszym wrażeniem po oczywistym WTF?! było czy czasami nie przykładacie mikrofonu do odbiornika radiowego xD Swoją drogą to wczoraj się dowiedziałem, że moja alma mater ma rozgłośnię radiową.
@krecikBMC: Stream do wczoraj był w dobrej jakości. Trochę o to zabiegaliśmy, by dało się radia słuchać normalnie przez internet. Ktoś musiał pociągnąć nie za tą wajchę co trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A radio Centrum jest chyba jedyną rozgłośnią akademicką w Rzeszowie nadającą normalnie w eter, bo są inne rozgłośnie, ale tylko internetowe.