Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.
Przed nami największa ze sportowych imprez - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. A to jak zawsze idealna okazja, żeby zobaczyć jak można przełożyć to na muzykę rockowo-metalową. Dlatego dzisiaj na antenie zespoły muzyczne z krajów, które znajdziemy w Grupie A, B i C. I tak, moi drodzy, mamy coś z Haiti ( ͡° ͜ʖ ͡°) może
Przed nami największa ze sportowych imprez - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. A to jak zawsze idealna okazja, żeby zobaczyć jak można przełożyć to na muzykę rockowo-metalową. Dlatego dzisiaj na antenie zespoły muzyczne z krajów, które znajdziemy w Grupie A, B i C. I tak, moi drodzy, mamy coś z Haiti ( ͡° ͜ʖ ͡°) może





















Futbol! Futbol! Futbol! Przeżyjmy to jeszcze raz! - tak zaśpiewałaby Maryla Rodowicz. I tak dzisiaj zagramy też my - kontynuując leitmotiv zespołów rockowo-metalowych z krajów, które dostały się na mundial. Dzisiaj grupy D, E, F - co oznacza, że będzie Curaçao, czy jak powiedziałby Mateusz Borek - Kyrasą. Wpadnijcie poszerzyć swoje rockowo-muzyczne horyzonty!
W ramach zajawki tunezyjski Myrath,