Wpis z mikrobloga

Witam

Szukam taniej wkrętarki do amatorskich prac przydomowych.
Naczytałem się że parkside z #lidl są dobre za tą kasę.Na allegro są modele 10,8v i 14v, pierwsza ma 20Nm a druga 25Nm.
Miałem już brać jedną z nich, ale chodzi mi po głowie jeszcze zestaw niteo tools z #biedronka (wkrętarka + wyrzynarka) za 150 zł.Dokładny model tej wkrętarki to WW50115-D jest to 10,8v i niby ma 25 Nm.
Ma ktoś porównanie jakości pomiedzy tymi wkrętarkami.Co lepiej wybrać ?
#remontujzwykopem #pytanie
  • 3
@Enjama: używam od kilku lat na działce starszego parkside-a z baterią li-ion, jestem zadowolony. Teraz w lidlach jest jakiś nowy z odkręcanym uchwytem wiertarskim. Nie miałem tego jeszcze w ręku, tylko w gazetce widziałem.
Ten sprzęt z biedronki też wygląda ok, tylko że wkrętarka jest na kablu. Gdyby nie to że mam już wyrzynarkę to bym kupił do mieszkania ten zestaw z biedronki.

Ogólnie, nie spodziewał bym się dużej różnicy jakości
@ffurbo:
a oientujesz się o co chodzi z tymi cyferkami np 10,8V sa przeróżne wersje a1,b2,b3,c2 itd
Czym wyższa litera i cyfra tym nowszy model ?
Parametry mają te same, może jakością się różnią hmm
@Enjama: biedronki wy comparator hula juz z 3 lata. Ma lekkie bicie na uchwycie. Ale bateria rewelacja i śruby krztzakowe o zwykłej twardości mieli na zablokowany sprzeglo.tyljo na 14v chyba jest. Ma 2 biegi. Kupił bym sobie coś lepszego bo to taki noname ale zepsuć się nieche.