Wpis z mikrobloga

Mircy posłuchajcie mnie uważnie jesli chodzi o zdrowie. Z minutę temu zygalem po raz kolejny, zastanawiając sie dlaczego. Aż w końcu poczułem w gardle...kluskę, tak kluske. Jeszcze chwile pózniej zapach zupki chińskiej. Jadłem ja z 2 tygodnie temu. Od dzis koniec z tym syfozarciem, obudziłem sie z nudnościami gdzieś o 5 i do kibla, a teraz znowu. Rany boskie, ludzie mieli racje zeby tego nie żreć. Tyle czasu mi to siedziało. #zupkachinska #syfiastezarcie #przestroga #zyganie #czujeniedobrze
  • 10
@Stachustachu: może masz refluks :P


@GuideBox: nie wiem, ale wiem ze przez ostatni miesiąc miałem okropne zatwardzenia, w zyciu takich nie miałem. Naprawde, może głupio to brzmi ale siadałem na kiblu i nie mogłem....bolało jak diabli przy wychodzeniu tego. Zawsze sie raczej nabijalem z takich problemów, ze same chipsy sie
Żre czy jakos tak dogadywałem, a tu nagle poczułem na własnej skórze. Może jest to powiązane z mieszkaniem w internacie
@Stachustachu: ok, może być to dziwne pytanie, ale zużywasz dużo papieru toaletowego? :p


@GuideBox: jesli chodzi o podcieranie to nie. Ale ogółem dużo bo tarcza przeciw śladowi śmierci i zapobiegająca odglosowi pluskania trochę zasobów pochłania. A tak na poważnie to od tego miesiąca prawie nie używam, wcześniej nie miałem problemów i robiłem to jak każdy człowiek.