Wpis z mikrobloga

@Pacjent: homemenuhax to taki hax korzystajacy z luk przy systemie themów menu głownego konsoli - dziala na 9.0-9.2, dzieki niemu mozna odpalic te CFW automatycznie i od ręki. NIczym to sie w sumie nie rozni od starszych metod, po prostu nowy sposob na odpalenie rxtools. Cubic ninja jest zbędny juz teraz, nowsze exploity w podobnym stylu sie pojawily, korzystaja z youtubowej apki, no a teraz z home menu :p
@yacolek: W tutorialu na gbatemp jest napisane, ze do uruchomienia tego haka trzeba miec zrobiony emunand, a zeby to zrobic, trzeba miec cfw, albo gatewaya, a zeby je miec trzeba miec Zelde OoT, albo Cubic Ninja. Czy nie, czy pojawil sie jakis inny eksploit i sposob na cfw?

Ja wiem, ze to jest tylko sposb na proste uruchomienie cfw, ktore juz mam zainstalowane. Troche pokretnie pytam, czy ten nieszczesny cubic ninja
@Pacjent: aby zrobic emunand wystarczy wrzucic na kartę launcher.dat z paczki gatewaya i odpalic go dostepnym dla swojej wersji softu entrypointem, czyli np poprzez wejscie w przegladarce na stronę www specjalną, ktora ząładuje kod odpalajacy launcher. Odpali ci sie menu gatewaya (nie musisz miec karty) i bedziesz mogl zrobic emunand. To jest od zawsze.

A cubic ninja nie jest potrzebny, bo wyszedł zamiennik ninjahaxu w formie tubehax - zmieniajac dns w
@yacolek: Okej... ale jak skorzystac z tubehaxa na n3ds 9.0, jesli nie mam dostepu do eshopu? Nie mam, bo mam nieaktualny fw, a nie moge zaktualizowac, bo wtedy zaden hax mi nie pomoze. :-P Czy zle mowie?
@Pacjent: no to jestes troche w dupce w tym momencie :p ale są niby metody zeby spoofowac fw zeby wejsc do eshopu, tylko nei wiem czy to czasem nie dziala tylko na emunandzie juz...
@yacolek: Pod warunkiem, ze maja jutuba, a co za tym idzie kupili konsole przed grudniem 2014r, bo wtedy byl update do 9.3.

Zreszta Cubic Ninja to wcale nie jest taki bialy kruk, nowy kosztowal tyle, co dwie uzywki AAA na 3ds. Jeszcze sie zwroci. ( ͜͡ʖ ͡€)