Wpis z mikrobloga

Głupie pytanie, ale gdzie teraz kupię kąpielówki w #lodz ? Jakieś takie w miarę tanie, nie Calvina Kleina za 100 zł.

Byłem dzisiaj w Tesco i pani ze smutkiem w głosie poinformowała mnie, że całą partię odesłali już do centrali.

Można dorwać jeszcze gdzieś w marketach?
  • 10
  • Odpowiedz
@Hahazard: nie :) Wchodzisz normalnie, tylko jak nie masz karty i nie prowadzisz DG to musisz przed wejściem poprosić o przepustkę w punkcie obsługi klienta. Poza tym kupujesz jak w markecie, tylko wybór większy :)
  • Odpowiedz
@epll: tak. Z ulicy, lub chodnika, ew. przez parking ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A tak serio to tak. Jedyne co, to do punktu obsługi klienta przed wejściem i tyle. Tylko pamiętaj, że ceny (te dużymi cyframi) są bez VATu :P
  • Odpowiedz
@npsr: właśnie patrze to z vatem w sumie porównywalnie jak w tesco czy tam innej biedronce. Ale kiedyś może z ciekawości się przejdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epll: jeśli chodzi o ceny to zależy, różnie bywa. Np. piwo jest droższe niż w sklepie osiedlowym nie mówiąc o tesco :P Ale niektóre rzeczy można wyrwać taniej.

Tak czy inaczej, dla mnie główną a w zasadzie jedyną zaletą selgrosa jest asortyment. Mają sporo rzeczy, które ciężko dostać gdzie indziej :)

A zakupy do domu i tak robię w e zakupy tesco: > 100 kilo na czwarte bez windy :D
  • Odpowiedz