Wpis z mikrobloga

  • 104
@TX1683: Ja jestem w tej części wykresu, w której dominuje wolność zarówno gospodarcza, jak obyczajowa. Kolega prawdopodobnie kocha socjalistów z PiSu?
  • Odpowiedz
@Farrahan: najbardziej podoba mi się na wykopie jak lewaczki cisną na krula żeby zmniejszyć mu poparcie a przez to budują je PiSowi. Przecież żaden były wyborca krula nie zagłosuje na PO,Lewice, Nowoczesną czy PSL. Oni zagłosują na PiS a to nieciekawa opcja jak będą rządzić samodzielnie.
  • Odpowiedz
@krol_bolu: Z obecnych opcji to tak. Jest to skrajność ale zawsze bliżej niż PO i Nowoczesna a o lewakach nie wspominam bo dożywonio nimi będą gardzić. Dla mnie prócz KORWINA nie ma żadnej alternatywy. Jednak gdyby KORWiN nie było w tych wyborach a musiłąbym wybrać coś to chyba tylko PIS choć wcale ich nie popieram i jestem przeciwnikiem. Jeśli masz lepszą opcję to napisz konkretnie bo jestem ciekaw
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: beka, postulatami najbliżej korwinowi do nowoczesnej jeżeli jak to kuce mówią: "gospodarka jest najważniejsza".

Ale wiesz jaka jest prawda? Wykopowe korwinki mają w dupie gospodarke. Oni chcą konserwatystów. Dlatego nie zagłosują na liberalną gospodarczo nowoczesną tylko socjalistyczno konserwatywny PiS. Taka jest prawda.

Wykopowe korwinki fani filmów z żółtymi napisami i oblężonej twierdzy nie zagłosują na nikogo innego niż na piewcę teorii spiskowych. A po Korwinie i innych odpadach typu
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: Dokładnie to jest to o czym mówię - wszyscy wiedzą, bo tak wiadomo na kuc grupach xd. 1 osoba czyli swetru zrzeszony z partią, reszta bezpartyjnych, ale po co głosować na program, skoro JKM sam go nie ma?

To jest właśnie to - żółte napisy, spiskowa teoria dziejów, Nowoczesna to pic na wodę i zbawić nas może tylko KORWIN ewentualnie PiS. Taka prawda
  • Odpowiedz