Wpis z mikrobloga

Pewien internauta, grafik komputerowy, postanowił lekko odświeżyć wszystkie loga 30 drużyn NBA. Trzeba przyznać że niektóre prace wyszły mu perfekcyjnie. Oczywiście głowa byka z Bulls nigdy nie była zmieniana i być nie powinna, ale propozycja internauty też ciekawa.

#nba #koszykowka #sport #grafika #ciekawostki
MuzG - Pewien internauta, grafik komputerowy, postanowił lekko odświeżyć wszystkie lo...

źródło: comment_7VTck7vCE2fxQos5VG4X8PaGAWU8hOVL.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MuzG: dość stare, ale mam takie skojarzenie - piękne, nowoczesne graficznie, ALE utrzymane w konwencji starych logotypów, które coś znaczyły i były złożone. Obecny minimalizm jest IMHO robiony z myślą o idiotach, którzy nie zapamiętają loga innego niż złożone z 4 linii.

W 2015 logo nic nie mówi, nie ma żadnej historii, jest kolorem i kształtem który ma wchodzić do głowy
  • Odpowiedz
@MuzG: Nie ma prawdziwych herbów obok. Z czym ja mam porównać efekt jego pracy jak nie jestem kibicem NBA i nie mam w pamięci każdego loga każdej drużyny? Loga może fajne, ale prezentacja wyników idiotyczna...
  • Odpowiedz
@Alryh: To musiałeś to wrzucić po 20 sierpnia, bo to jest oficjalna strona autora i taka jest data zamieszczenia tego artykułu.
  • Odpowiedz