Wpis z mikrobloga

Mam do zaoferowania ochraniacze kolan Dainese. Są bardzo wygodne, człowiek zapomina że ma je na sobie bo nawet ruchów nie krępują w żaden sposób. Są dość długie, więc świetnie chronią piszczele ale w połączeniu z butami typu adventure czy enduro są ciut za długie i but (nie ochraniacz) traci na komforcie. Aczkolwiek z innymi butami, szczególnie szosowymi, turystycznymi czy półbutami świetnie będą się dogadywać, dobrze chroniąc i będąc wygodnymi.

Ochraniacze są używane, więc kilka rysek mają od przyklęknięcia na chodniku. Na szczęście nigdy nie musiałem sprawdzać tego jak chronią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozmiar uniwersalny.

Warto brać bo to naprawdę wygodne ochraniacze, bardzo dobra jakość materiałów, oglądałem sporo ochraniaczy i ciężko o lepsze. Kolana trzeba chronić nie tylko przed upadkiem ale też przed zimnym wiatrem.

Na MTB też się nadają, jak ktoś bawi się w downhill i inne takie.


#motocykle #motocykle125 #skutery #mtb #sprzedam
J.....e - Mam do zaoferowania ochraniacze kolan Dainese. Są bardzo wygodne, człowiek ...

źródło: comment_vZZsfsQmHfCD3YHCyv0HOTE35OshcEAK.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Jojne: masz jeszcze, bo jak tak to biere, jeżeli przy okazji chronią w jakiś sesnsowny sposób kolana od wiatru a pewnie chronią (nie chodzi mi tu o jeżdżenie w zimę tylko o wiatr :>)
  • Odpowiedz