Wpis z mikrobloga

@MSKappa: Bob Bell. Koles który zrobił mistrzowskie auto dla Alonso i współprojektant obecnego mercedesa. Koleś jest wysoce renomowanym specem od aero. Dodaj to że będą praktycznie juniorskim zespołem Mercedesa. Masz Torro Rosso 2.0
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: Nie jest. Alonso ma więcej punktów od Ericssona, a nie jechał w Australii gdzie Nasr mający 6 punktów więcej od Alonso był na 5 miejscu, czyli zdobył tam 10 punktów z 17 ogółem. Nie wiem gdzie widzisz przewagę Saubera.
  • Odpowiedz
@MSKappa: No bo mówisz że silnik to nie wszystko. Ale w chwili obecnej bez dobrego silnika to nic nie możesz. Merc ma zdecydowanie najlepsza jednostkę. Ferrari jest jednak wolniejsze. A oni do tego dostają skrzynie od Williamsa (więc nie musza konstruować swojej jak np sauber z tego co kojarze). No i mają naprawdę dobego kolesia od aero. McLaren na dzien dzisiejszy wygląda na ten zespół który będzie ogonem stawki, nie
  • Odpowiedz
@MSKappa: Sauber ma 26 pkt, McLaren 17. Sauber był o wiele częściej w punktach w tym sezonie. Nie patrz na koncowe wyścigi. Bo sauber nie ma tyle srodków żeby rozwijać auto. Patrz na całokształt. Poza tym, jedna jaskółka wiosny nie czyni. I raczej w USA MEX i BRA Sauber powinien być szybszy od McLarena.
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: Wolę poczekać do następnego sezonu ale należy pamiętać że nawet jeśli Manor wypali to będzie taki pewien zespół z USA, który nie zapowiada się że będzie groźnym zespołem ;)
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: Wiem że szansa jest na to mała ale dajmy szansę Hondzie. Jeżeli spartolą kolejny sezon to wtedy cały ten projekt to będzie porażka, teraz uważam że to projekt z opóźnionym zapłonem (jeśli zapłonie).
  • Odpowiedz