Wpis z mikrobloga

Wapujące mirasy i mirabelki, a w szczególności posiadacze Mephisto RDA. Czy ma ktoś może odstąpić śrubkę? Bo te idealnie pasują do mojego n22, a mam tylko jedną. Odwdzięczę się! (wydaje mi się, że to m4, ale nie jestem w stu procentach pewien).

#epapieros #epapierosy
  • 10
@GaHee: Ej właśnie, a tego nie idzie gdzieś kupić w jakichś sklepach z chociażby elektroniką? Bo też już 1 zgubiłem, mam jeszcze 1 ale tak na przyszłość myślę, chociaż gwinty chyba są różne
@beer_man: Gwintowanie to tam pikuś, bo zmieniałem już śrubki z jednego parownika do drugiego(tak jak w tym przypadku). Tutaj proszę masz spory wybór, jak się nikt nie znajdzie ze śrubką od mephisto, to pewnie będę musiał zamówić każdego rodzaju po 5 sztuk i sprawdzić. Wydaje mi się, że chińczycy dają jakiś standardowy skok, nie bawią się w jakieś udziwnienia.

EDIT2: Póki co ogołociłem jedno Mephisto. Już duala tam na pewno nie
w każdym markecie budowlanym jest szeroki wybór śrubek m4, gorzej z tymi poniżej 2,5mm, kupisz jedną paczkę za 5 pln i stacza na wieki
@vgf_: Za małe, tam dziury wielkie są. Akurat te od Mephisto idealnie pasują. Kiedyś miałem gdzieś zapasowe, ale jak zwykle gdzieś się zagubiły...
@sscav: Zamówię raczej sobie, śrubek nigdy za mało, bo w niektórych klonach strasznie się wyrabiają.
@GaHee: coś mi się #!$%@? wypok na androidzie. anyway - jakbyś chciał oszczędzić na kosztach wysyłki w electropark, to mogę Ci to odebrać i nadać pocztą priorytetem. znaczki stawia firma. ;-)