Wpis z mikrobloga

Dlaczego Mireczek @TheFuckingRoses jest największym prawilniakiem na dzielni? Już wam opowiadam.


Pewnego dnia zobaczyłem ten wpis. Zaintrygowany tym piwnym tworem, nie omieszkałem napisać komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To miał być długi wpis ale jednak go skrócę :D

Dogadaliśmy się razem z @TheFuckingRoses: że otrzymam piweczko w prezencie :) bardzo czekałem na przesyłkę aż w końcu dotarła. Mimo, że spodziewałem się co jest zawartością paczki to jednak miałem lekkiego stresa (nie tylko ja, również nadawca czekał na info) czy paczka dotarła w całości czy przypadkiem kurier nie zabrał jej ze sobą na trening zamiast piłki ;) Rozpakowywanie sterty reklamówek wydawało się nie mieć końca. Tuż pod reklamówkami schowany był dodatkowo list, którego całość chyba w miarę dobrze widać ( ͡° ͜ʖ ͡°). To dodatkowo poprawiło mi humor ale spojrzałem do paczki a tam co? chlebek :D. A nie, to CTHULHU!.

Dobra, koniec nudnej pogadanki. Piwo wyglądało tak. Miało być

nie kwaśne ale cytrynowe zarazem

No to okazało się, że nie mam węchu wcale xD Moja dziewczyna czuła nuty owocowe, co potwierdza tylko że ja nie mam nosa ale mam język ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piwo w smaku takie jak lubię. Przedtem piłem tylko 2 inne IPA (Bojan Black IPA oraz Rowing Jack z Alebrowaru) i to, o którym dzisiaj piszę było dla mnie najsmaczniejsze. Może dlatego, że w smaku podchodziło mi pod Bojana Strażackiego i Bojana Toporka, które uwielbiam :)

W tym miejscu bardzo chciałbym podziękować @TheFuckingRoses za to, że chciało mu się robić piwo, pakować paczkę i zamawiać kuriera do totalnie obcej mu osoby xD Dzięki temu mogłem zasmakować własnoręcznej, a nie taśmowej roboty piwerka :) Dlatego należy mu się fejm i oklaski, a na pewno lajki na fanpejdżu -> https://www.facebook.com/kurdebrowar :)

Pozwolicie, że otaguję #piwo #piwowarstwo #pijzwykopem #wykopbeerclub @kopyr #tomekkopyrazblogublogkopyracom no nie wiem jak jeszcze ;)
#dobrymirek i #pomocnymirek :)
e.....o - Dlaczego Mireczek @TheFuckingRoses jest największym prawilniakiem na dzieln...

źródło: comment_PKeX1y7yCQAB8YPQFx3mgR8gdHa0leUW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@jcollier: O widzisz, dzięki :)

@elvisiako: dzięki za bardzo miły wpis, sory za te smieci ale tak jak pisalem nie mialem czym zabezpieczyc, a piwko ma to do siebie, ze lubi byc wypite ( ͡° ͜ʖ ͡°) aromat cytrynowy jest z trawy cytrynowej więc to nie jest taka cytryna jaką wszyscy dobrze znamy, ale drożdże faktycznie przy odpowiedniej temperaturze układają się w maliny (też je czułem
  • Odpowiedz
  • 0
I bardzo się cieszę, bo Rowing Jack wcale mi nie podszedł ;)

Witamy na ścieżce piwnego kraftu. Z czasem i Rowing Jack i inne cuda podejdą. Próbuj nowych smaków ;)
  • Odpowiedz