Wpis z mikrobloga

@leon65: Niby bzdurki ale irytujące, nie mogę wyłączyć diody LED kiedy komp jest uśpiony. Teraz będę dokładał więcej ramu to sobie odepnę to w cholerę. I nie dało się ustawić, że tylko klawiaturą da się wybudzić kompa. (to ustawiłem w systemie, ale i tak niesmak w tańszej starszej płycie to miałem). Aktualizacji biosu ten ich program też nie wykrywa poprawnie. Osobiście nie spodziewałem się takich problemów.
  • Odpowiedz
  • 0
@19RosicKy89: Co ciekawe i zarazem zabawne posiadam 4 letniego BENQ LED 24" full hd 60hz. Nic nadzwyczajnego, może pózniej coś kupie nowego, ale na razie jestem zadowolony. Strasznie podobają mi sie te LG szerokie, więc kto wie.
  • Odpowiedz
@leon65: jak ci sie spisuje karta? To jest G1? Przymierzam sie do wymiany swojej 970 na 980Ti i zastanawiam sie nad G1 wlasnie. Tzw piszczenie występuje przy dużych obciążeniach?
  • Odpowiedz
@patrol798: Tak to jest G1. Karta spisuje się bardzo dobrze. Mam podkręconą nawet i piszczenie występuję, ale bardzo rzadko. Musiałbyś przystawić ucho, żeby je w ogóle usłyszeć. Podczas gry myślę, że nie usłyszysz jak będziesz grał na głośnikach. Miałem kiedyś Asusa 780 Strix i pod względem kultury pracy zachowywał się gorzej niż ta. Polecam ustawić na przyszłość własne ustawienia wiatraków w afterburnerze, gdyż karta powyżej 60% obrotów zaczyna być słyszalna.
  • Odpowiedz