Wpis z mikrobloga

@YouogY: coś równie dużego, czyli koniecznie 5,7" czy może np 5,5" będzie ok?
jeśli tak, to polecam OnePlus Two
HTC One M9 też jest ok
LG G4 osobiście nie przypadł mi do gustu na początku, ale powoli się z nim oswajam ( już 3 miesiące ).. trzymam gada, bo ma zajebisty aparat
co do serii Galaxy nie wypowiem się, bo ostatni jakiego miałem to S2..
@YouogY: jeżeli zależy Ci na szybkości to S6 jest tutaj demonem. Posiadałem każdego smartfona z serii Galaxy S, LG G2/G3, Xperię Z3 i one plus one, ale S6 zamiata wszystkich szybkością reakcji w każdym momencie. Aparat także bardzo poprawili w stosunku do S5, jest też znacznie ostrzejszy niż w G4. Jedyna wada to brak slotu na kartę, choć jest to do przeżycia bo dostajemy na 2 lata 100 GB w Onedrive.
@sonars: jakbyś miał skarpetki na nogach to może klapki by tak łatwo nie spadały ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na poważnie to czy aby ekran nie jest sporo mniejszy ?
@YouogY: moj bez zadnych #cebuladeals w mediamarkcie. Ale jak będziesz szukal to sprawdzaj czy ma to C na koncu. Note 4 z F na koncu jest do dupy. Ma o wiele bardziej energozerny procek i ten procek jest mniej wydajny. Do tego ma gorsze soczewki w aparacie i w ogóle to gorzej dziala. Roznica miedzy nimi to chyba 300 zl ale warto dac te 300 wiecej i miec telefon na dluzej.
@YouogY: Ja swojego Note 4 N910C kupiłem w RTVEuroAGD z darmową wysyłką, paczka doszła do paczkomatów w 2 dni od zakupu. Ciężko mi porównać go do innych telefonów, bo przed nim posiadałem Galaxy S2 i Xperia Play.
Jestem również zarażony jak kolega @KLIFord od robienia notatek :P, dlatego innego telefonu nie widzę w moich rękach.
Wiadomo Note 5 odpada bo to w ogóle jakaś porażka po całości od Samsunga, dlatego jak