Wpis z mikrobloga

@mudkipz, @dGustator, @hafn, @maniek_g, @Nicki_Pedersen, @pepowina, @mniarc, @tyloo, @panpe, @Pawelya, @Lujan, @Wiesieek, @shaun_the_sheep, @MojHonorToWiernosc, @siedze_w_robocie, @DragonXTR. @milvanb

Warto jeszcze przytoczyć statystyki Johna:

January 12.72 pts loss
February 24.38 pts profit
March 26.30 pts profit
April 7.44 pts profit
May 23.45 pts profit
June 55.81 pts profit
July 4.23 pts loss
August 45.71 pts profit
September 11.87
@mudkipz, @dGustator, @hafn, @maniek_g, @Nicki_Pedersen, @pepowina, @mniarc, @tyloo, @panpe, @Pawelya, @Lujan, @Wiesieek, @shaun_the_sheep, @MojHonorToWiernosc, @siedze_w_robocie, @DragonXTR. @milvanb
@hafn:

A tak przy okazji możecie świeżakom (takim jak ja) napisać, mam nadzieję, że w celu pokrzepienia, z jakimi funduszami zaczynaliście, kiedy i ile wynosi Wasz budżet teraz.

Ja zacząłem koło 18 września wpłacając 100zł + 100zł bonusu
@sadi667: ja zacząłem obstawiać według typów JohnaB mając chyba 180 zł i tak powoli piąłem się do góry, zwiększając stawkę na początku każdego miesiąca. Na początku grałem za 2%, później 1,5%, a teraz za 1%.
Po chyba dwóch (może trzech) miesiącach miałem około 600 zł, później 900 zł, później 1000 zł, dopłaciłem sobie 1300 zł, dostałem 200 zł bonusu i mając łącznie 2500 zł zacząłem we wrześniu grać za 25 zł
Abbreviate – 2 z 9
Badgers Retreat – 1 z 7 (uff, mało brakowało, prawie była wywrotka przed ostatnią prostą)

Obiecujący początek miesiąc, ale niestety znów zabrakło paru centymetrów do dubla.

@shaun_the_sheep, @hafn, @pawmie, @pepowina, @mniarc, @dGustator, @milvanb, @sadi667, @zly_wieczor, @Nicki_Pedersen, @qyqax, @siedze_w_robocie, @Rozan, @Grosso, @kagomat, @maciekpod, @Bramborr, @jumpel, @endrjupl, @tyloo
źródło: comment_ZHEVBZTd5H3vclC9yWcWwoZFm7B7jdOa.jpg