Wpis z mikrobloga

Mirki, skończył mi się roczny abonament na #nozbe - program spełnia moje oczekiwania i fantastycznie pomaga w organizacji i w walce z #prokrastynacja - tylko trochę szkoda dwóch stów i stąd pytanie - czy coś innego wartego uwagi pojawiło się w tym roku?
  • 7
@Jefrey: nie rozumiem cię: coś spełnia oczekiwania a ty szukasz czegoś innego bo ma być... nowe? WTF?! ;) ah, niedocztałem, ma być tańsze. ok.

Ja używam todoist od dawna i nie szukam niczego innego ;) jest tańszy.
@Jefrey: Nie wiem dokładnie czego potrzebujesz, bo pierwsze słyszę o nozbe, ale obczaj sobie Trello. Ja używam i mi wystarcza spokojnie do zarządzania projektami, listami zadań itd.
@normanos: @keyah: @mbielejewski: @tomaszk-poz: @D3lt4: czyli nic nowego w branży #gtd w tym roku. #nozbe spełnia moje oczekiwania, funkcjonalnie to kawał dobrego softu, ale ma kilka drobnych (dlatego wkurzających) bugów, których od roku nie potrafią naprawić. Poza tym sprawdzam, czy można mieć coś podobnego funkcjonalnie, ale tańszego i właśnie testuje NirvanaHQ - wygląda obiecująco, za godzinę może skończę migrować taski :)