Wpis z mikrobloga

@truskawek: Ogólnie to nie wiem, czemu już któryś raz z kolei widzę, że niby "okazja". W podobnej cenie dostanie się kultowego CX-10, który wg mnie jest równie dobry, o ile nie lepszy, choć ciut trudniejszy do sterowania. Mimo to plusik za to, że o Nas pomyślałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@raq195: @Lewo: mam CX-10 oraz ten model (kupiony w promocji miesiąc temu za 90 zł). X4 lata bardzo ładnie, ma większy zasięg i dłuższy czas lotu. Co prawda CX-10 potrafi praktycznie zawisnąć w miejscu, natomiast X4 zawsze lekko się buja. Wczoraj niestety poleciałem nim na większą wysokość i oślepiło mnie słońce. Dron przepadł. 2h szukania nie przyniosły skutku.
@zakopywywacz: MIałem też styczność z X4 i rzeczywiście - lekko lepszy zasięg i chwile dłużej latał, ale jak dla mnie to nie powód, żeby płacić za niego 191zł. Aczkolwiek, za tę cenę już się można skusić, lecz dalej nie jest to dla mnie typowy cebuladeals.
Ps: Znam ten ból - ja swojego zielonego CX-10 szukałem po okolicznych krzakach przez 20min ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wydaje mi sie ze jednak ten z tych dwoch. I tak tanie quadocoptery maja tendencje do psucia sie, kiedy czlowiek sie wkreci :(
@Kubiaczek: Według mnie zdecydowanie lepszy jest H8 bo:

1. Ma tryb headless
2. Tańsze części zamienne tj. silniki i śmigła.
3. Po modyfikacji anten nadajnika i drona lata na odległość nawet 250 metrów. (pisałem o tym tu: http://www.wykop.pl/wpis/14472295/dzis-mialem-okazje-przetestowac-nowe-baterie-o-wie/)
4. W mojej ocenie jest również po prostu ładniejszy :)
5. Możesz za 58 pln kupić zestaw 5 baterii 260mAh, które pozwolą Ci na 30-40 minut zabawy (wymieniając baterie - czas lotu na
źródło: comment_N4F4GUNppBOc98afYlQVMh5IHtTQ6pV4.jpg
@anonimowyzpl: Dzięki za radę, chociaż akurat już zamówiłem ten drugi. Jeśli mi się spodoba zabawa to pewnie kupię i ten, o którym mówisz, bo razem z tymi dodatkowymi bateriami wygląda naprawdę fajnie cenowo : )
@Kubiaczek: silniczki i śmigła kupiłem na Banggood a lutownicę za 19zł w Polsce w sklepie z elektroniką do tego zapas cyny za 3,5 zł - w moim dronie, który zaginął wymieniłem już 2 silniki bo nauka latania i częste wypadki dają im popalić :))