Wpis z mikrobloga

Mirki z #studbaza jak spędzacie ostatnie dni wolności? Czy tylko ja nagle mam pomysły co można porobić jak się czas wolny kończy :D Właśnie odpalam diablo2 + plugy i starego sejwa gdzie nafarmiłem parę hr'ów a potem rower.
#diablo2 #gry
  • 19
@Lewo: walczę ze #!$%@? gniazdkiem, które powoduje, że co 30-40 minut rozłącza mi się na 2 sekundy lodówka i wtedy padają słuchawki podłączone przez USB do lapka w gniazdku po drugiej stronie ściany (a sam lapek bez baterii dalej działa xD)

#!$%@? fazy w gniazdkach, zrobili to na #!$%@? i teraz się użeram z gównem

ale jak skończę to wlatuje GTA5 na x360 i jakiś browar lub dwa, ewentualnie 9 (
@Tfor: ja mam w chacie trzy gniazdka dzialające mimo, że mam ich 6. W jednym jak podłącze czajnik to korki siadają.
I jest tak, że do jednego gniazdka idą trzy przedłużacze + mała złodziejka, żeby zasilić modemy, tv, lampki, drukarkę, głosniki itp a drugie w kuchni też oblegane przez cały sprzęt :D
@Lewo: no chyba tak będę kombinował niestety po jednej stronie pokoju, że listwa główna + od niej idzie inny przedłużacz jeszcze, ale cyrki.. eh
@Tfor: ja mimo, że robiłem remont wolałem tego nie dotykać, zwykle trzeba kuć i umieć zrobić ( a to remont na szybko ). bezpiecznik jeszcze na takie stare wkręty chyba 12amperów max ( ͡º ͜ʖ͡º).
wynajmujesz jakieś mieszkanie w starym budownictwie?
@Lewo: wino z jeżyny. wczoraj wino z róży zlewałem jakoś to poszło. winogrona jeszcze niech fermentuja. z jabłek jakoś nie chce robić, bo jak bym to zostawił to by wybuchło. jakoś mocno ci się pieniło to?
@Lewo: tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jakoś dojdę do tego, w sensie jak to poustawiać żeby było ok, właściciel mało rozgarnięty to póki nie trzeba, nie chcę się z nim nawet widywać ;d
@Metsan: nie pamiętam, raczej wszystko elegancko szło, tylko chyba nie uwzględniłem odmiany jabłka i ilości cukru.
@Tfor: no jak chcesz naprawić gniazdka to za dużo roboty i raczej kucie + elektryk. ja mam wolną rękę, ale mam robić budżetowo i potem odejmować to od płaconego czynszu, z tym że już narazie nie inwestuje więcej