Wpis z mikrobloga

@franaa: Nie mówię o jakości kurtek w cenach 300+. Chcę aby kurtka "działała". Wypuszczała powietrze z wewnątrz i nie przepuszczała z zewnątrz. To wszystko. Nie wiem, czy kurtka Lidlowska będzie ok.
@AsterXks: Odpuść sobie póki co kurtki za setki cebulionów. Sama kilka lat temu (gdy w dyskontach jeszcze nie sprzedawano ciuchów do biegania) usłyszałam taką radę i w sumie grubszej wiatrówki z Decathlonu (kosztowała wtedy trochę ponad stówę) używam tylko jak jest bardzo zimno i to nad morzem. W mieście dwie bluzy techniczne, a gdy potrzeba to rękawiczki, czapka i grubsze spodnie mi wystarczają.
Podsumowując - kup tę z Lidla, jeśli boisz
@AsterXks: kurtka do biegania z tych mniej zaawansowanych (przez co tanszych), nie ma za zadanie pelnic funkcji grzewczych, a chronic przed wiatrem.
Grzac ma cie pierwsza warstwa jesli ubierasza jakas bielizne termo, lub druga warstwa typu grubsza bluza lub cos na podszewce z fleece, czy jak takie ten dziwny mterial sie nazywa.
Taka kurtka bedzie tez w mocno ograniczonym zakresie przeciwdeszczowa.
Problemem jest tylko to, ze slabo z przepuszczalnoscia i moze
Siemka #bieganie. Nie widział/słyszał może ktoś o jakiś promocjach na kurtki do biegania? Widziałem, że jest coś w Lidlu, ale nie mam pewności, co do jakości. Max 120zł. Ktoś, coś?


@AsterXks: a pewny jesteś że chcesz kurtkę do biegania? Ja kombinowałem na różne sposoby i wyszło, że jedyny sensowny układ to:
+5 i wyżej - krótkie ciuchy
0 do +5: długie ciuchy + dodatkowe gatki + krótka koszulka na wierzch,
@franaa: Nie mówię o jakości kurtek w cenach 300+. Chcę aby kurtka "działała". Wypuszczała powietrze z wewnątrz i nie przepuszczała z zewnątrz. To wszystko. Nie wiem, czy kurtka Lidlowska będzie ok.


@AsterXks: na 99% nie będzie OK, zapocisz się a kurtka przejdzie potem i następnego dnia będzie cuchnęła jak skunks. Tak miałem przy taniej lidlowskiej, zauważalnie droższej tchibowskiej. Lepiej było tylko w goretexowej, ale po pierwsze nie testowałem jej przy