Wpis z mikrobloga

Hej. Mam propozycje która moim zdaniem zrobi z wykopu trochę poważniejszy portal. Proponuję żeby przy nazwie użytkownika podany byl wiek. Skończy to czasem jałowe dyskusje. Będziemy wiedzieć z kim mniej więcej rozmawiamy. Bo załóżmy że odnosimy sie do jakiegoś głupiego czyjegoś komentarza a okazuje sie że to 13 latek który może jeszcze myśleć źle i nie ma sensu sie wtedy angażować w dyskusje jeśli np masz 30 lat.. Co Wy na to?
  • 31
@B_P_R_D: no jest to jakiś problem ale załóżmy że po prostu nie będziemy. I tak duża część ludzi powie prawdę a to i tak lepiej niż nic nie wiedzieć i dyskutować na poważny temat z kimś kto jest po prostu za młody na pewne rzeczy. Ma to sens ?
@goblin21: No wlasnie, nie nakazać bo wtedy bedzie to odwrotny skutek. Delikatnie gdzieś w jakiś sposób po drodze dodać linijke oznaczoną * jako wymagane pole do uzupelnienia bądź to przy rejestracji bądź jakiejś aktualizacji. Bez szumu, bez jakiejś afery. Po prostu.
@B_P_R_D: Jaki numer PESEL??? Czy ja wspomniałem o numerze Pesel ???
Po prostu rozmowa czy komentowanie czyichs wypowiedzi nie moze marnować czyjegoś czasu. Czytam mnóstwo komentarzy, często chce sie odnieść do wielu, podyskutować. Ale bardzo często sie powstrzymuje bo np podejrzewam że ktoś jest bardzo młody i niedswiadvzony za bardzo i szkoda mi mojego czasu. A że to tylko podejrzenia to moge sie mylić. Dlatego potrzebny jest chociaż wiek w latach