Wpis z mikrobloga

#modameska #koszule mirki pare pytan. pierwsze czy te koszule ktore w #wolczanka kosztuja 100-130pln sa okej? warte swojej ceny? czy moze gdzies znajde taniej a tez ok?. 2 czy ktos sie orientuje czy oferta online pokrywa sie ze sklepowa¿? niestety nie moge kupic koszul w reserved etc bo mam za wielka szyje i te ich uniwersalne rozmiary na mnie nie pasuja. z gory ddzieki za odpowiedz. musze kupic z 5 koszul wiec jak mam wydac hajsu tyle to fajnie zeby nie byl zmarnowany. pytanie ostatnie - gdzie dorwe chinosy w dobrej cenie?
  • 11
@mrgallar: Myślę że koszule Vistula/Wólczanka i tak są lepsze od Reserved. Najlepiej szukaj takich oznaczonych "two-ply" albo z podanym producentem bawełny (np. Albione - wszywka będzie pod wszywką producenta koszuli i w okolicach tej z rozmiarem) - chociaż nie wiem czy te na przecenach spadają do 100-130. Nie wiem jak ich najtańsze koszule wypadają w porównaniu do Bytomia czy James Button, może inny mireczek doradzi.
@mrgallar: Wszywkę widać na przykład tu. Mając do wyboru (w akceptowalnej cenie) taką "zwykłą", a two-ply/z podanym producentem bawełny - bierz te drugie.

Tańsze spodnie kupisz wysyłkowo w Mango, ale nie wiem jak z ich jakością w porównaniu do Bytomia. Jakby były ciekawe to zobacz czy są na answear.com - dużo wygodniejsze zwroty niż bezpośrednio Mango, ale nie wszystko jest.
@Leniek: dzieki :) widze sa i po 100 i po 129 wszystkie kolory sensowne (biale/niebieskie/granatowe/czerwone/fioletowe) takze zajebiscie, zmieszcze sie w mniej niz 400 za pinć :)

@Kubszon o cholera potrzebuje z dwie pary takze chyba bede musial poleciec po bandzie w jakiejs tanszej sieciowce bo 500 spodnie 400 koszule a ja jeszcze potrzebuje paru #!$%@?, a budzet 1000pln ;c
tzn moze byc wiekszy ale i tak duzo ryzykuje bo jak sie