Wpis z mikrobloga

hodowanie pająków to moja pasja, pół pokoju za*ebane

Chce wam się pochwalić moją wystawką. Zajawka na ptaszniki zaczęła się w wieku 6 lat jak dostałem B. smithi na ręce. Swoja hodowlę zaczynałem jakies 12 lat temu od pudełka po butach i w nim kilku kliszówek. Trzymałem pająki w ukryciu przed rodzinką przez 5 lat. Raz babcia chciała mi podłogę w pokoju wypastować i znosi jeden pojemnik, a w nim Theraphosa blondi i się pyta co to bo nie mogła otworzyć ( )
Niezła imba była jak powiedziałem mamuśce przy obiedzie, że mam 10 pająków na górze.
Nigdy żaden mi nie uciekł, ani nie ugryzł. Miałem kilka akcji, że jakiś po mnie pobiegł, ale full control. Jak się chce to można totalnie unikać z nimi kontaktu, a z niektórymi nawet lepiej żeby tak było.
Aktualnie mam 13 dorosłych samic. Z ciekawszych T blondi i P metallica
#pajaki #ptaszniki #terrarystyka
R.....n - hodowanie pająków to moja pasja, pół pokoju za*ebane

Chce wam się pochwa...

źródło: comment_9yeGzmXfDCbyugN5g11Jl1oyF1CwPWMg.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Ruten: Chodzi mi o to, że ja (i chyba większość innych osób) obserwuję ten tag bo chce oglądać właśnie jej wpisy. Nie chodzi mi o hodowanie gadów, ale o samą @Khalessie która zawsze poprawia mi humor.

Sorki, że się wciąłem tak bezczelnie w twój wpis.
  • Odpowiedz
@Papja: no to mnie bardzo wkurzało, że niby trzyma się je żeby oglądać, ale bardzo niechlujnie to wygląda. Taka ścianka to wcale nie jest duży wydatek. Sam mebel kupiłem w black red white za jakies 300zł, terra zrobił mi gość na wymiar mniej-więcej po 40zł za sztukę, plus ledy, ale to też nie jest drogie
  • Odpowiedz
@Ruten: Ładna, nawet bardzo! Zbierasz ich wylinki? Ja też mam jednego pająka, mieszka od paru dni na balkonie i tka coraz większą sieć. Orientujesz się czy długo będzie przebywał w jednym miejscu? Chyba się do niego przyzwyczaiłam :)
  • Odpowiedz