Wpis z mikrobloga

Miałem dziś jeszcze próbę przetestowania iPhone 6s i moje wrażenia: Jest minimalnie cięższy, ledwo mieści się w pokrowcu od 6, Touch ID działa niesamowicie szybko, animowane tapety na plus, force touch (3d touch) taki dodatek, który pozwala na szybkie przechodzenie do wybranych opcji aplikacji jednak wszystkie aplikacje Apple nie mają tego wbudowane, trochę ciężko było mi przeniesienie aplikacji do folderu i usuwanie wybranych aplikacji, literka s ledwo widoczna ogólnie jakbym zobaczył u kogoś to wygląda identycznie jak 6'tka i myślę, że dla szpanu tym s to najlepiej kupić kolor rose gold (osobiście strasznie mi się podoba i gdy przyjdzie mi kupować 7 Plusa to wybiorę właśnie ten kolorek).


#apple #iphone6s #ios
  • 22
Niektorzy pracuja...


Na to czekałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tez pracuje Panie kolego :)

A poza tym KLIK


@dob3k: no dobrze, ja tam widzę tylko o 0,2s szybsze pojawienie się ekranu. Softwarowa poprawka, żeby było że rewolucja i żeby pelikany łykały ;) Jak masz 6 to porównaj sobie przez szybkie przyłożenie i zabranie palca do czytnika. Pod tym względem obydwa działają tak samo.
@dobrywieczor: Od razu w pierwszej chwili zauwazylem ze jest szybszy, nie tylko ja, bo wlasciwie kazdy serwis informacyjny o tym mowi. Jak wlaczysz "reduce motion" to jeszcze bardziej jest to zauwazalne.
Nie kupilem go dla lepszego touch id, bo juz poprzedni byl bardzo dobry, a uzytkowanie ios zawsze jest mile :)