Wpis z mikrobloga

En.jd.com co prawda czasem sa problemy z wysylka, ale chlopaki z telchina.pl zamawiaja, wersja TD ale podobno od FDD niczym sie nie rozni...
@4Strings: miałem te meizu i wszystko ok, zdjęcia ładne, ekran też ładnie świeci i cały dzień na baterii. Tylko ten flyme mnie drażnił. Jednak miui jest przyjemniejsze dla mnie i ma na paewno więcej opcji. Kolejna sprawa to to , że meizu ma zablokowany bootloader (czyli xposed lun jakiegoś recovery nie wgrasz).
@MisiuMisiu i to odnosi się do wszystkich sieci i wszystkich miejsc w PL? bo jeżeli bez problemu działa tylko w dużych miastach to dla spokoju warto dołożyć trochę i oszczędzić sobie przeskoków z LTE na edge...
@boixosnois: Telefony różnią się tylko opakowaniem i oznaczeniem, wersja TD działa tak samo jak FDD. Mozesz sobie to sprawdzić na forum telchina i na miui polska. Tez planuje zakup tego telefonu więc cały czas obserwuje tematy z nim związane po bo co wydawać 20$ wiecej na FDD jak TD też działa normalnie razem z LTE.
@MisiuMisiu: przeglądałem i zauważyłem, że opinie negatywne pochodzą wyłącznie od ludzi nie posiadających tego telefonu, niemniej wolałem się upewnić. spokojniejszy szykuję się do zakupu i liczę, że nie będę wyjątkiem potwierdzającym regułę kosztem 20$... ;)