Wpis z mikrobloga

@PanPiotrus: 29zł (znika z konta po wlaczeniu pakietu) i masz w Virgin darmowe do każdej komórki, nielimitowane smsy i 5GB neta
styknie ci?

Vikingi to za 29zł masz 4GB neta, nielimitowane smsy, ale nie masz rozmów, ale zostaje ci na koncie te 29zł więc wystarczy ci ono na max 150minut do innych sieci (Vikingi i Play darmowe)

Jak mało rozmawiasz to Vikingi, jak ponad 200min to Virgin. Oferty podobne.
  • Odpowiedz
@pss8888: nie wiem po co się wypowiadasz skoro nie masz o tym zielonego pojęcia i wprowadasz innych w błąd. Pakiet 10gb za 10zl jest dostepny tylko w taryfach glosowych na karte a co za tym idzie mozna z niego korzystac na zasiegu czterech sieci. Tylko taryfy internetowe korzystają wylacznie z zasięgu Play
  • Odpowiedz
@pss8888: rozmawiamu o pakiecie dostepnym w taryfach glosowych, a ty wyjeżdżasz z tekstem ze w taryfach internetowych mozna jedynie korzystac z zasiegu Play WTF?! co ma jedno do drugiego?
  • Odpowiedz
@PanPiotrus: jeśli chcesz oszczędnie, czyli za 19 zł miesięcznie a nawet i mniej, bo ważność pakietu danych można przedłużać dokupując paczki danych to bierz #mobilevikings
Jeżeli dużo rozmawiasz > 100 min to bierz #virginmobile
Ja osobiście mam i polecam #mobilevikings, konto za 19 zł doładowuję średnio co dwa miesiące, zachowując w tym okresie ważność internetu
  • Odpowiedz